Budowa czteropiętrowego bloku w mi
Designed by Freepik
Budowa i remont

Budowa czteropiętrowego bloku w miesiąc? To możliwe!

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Według badań tylko 1,5% pozwoleń na budowę dotyczy w Polsce budownictwa drewnianego oraz energooszczędnego. Jest to sektor gospodarki, który nie do końca jest rozbudowany, mimo że wiele rodzimych firm prowadzi sprzedaż domków drewnianych.

Istnieje wiele opinii na temat budownictwa drewnianego, jednak dane pokazują, że nadal nie jesteśmy przekonani do tego rodzaju domów. Stereotypowe podejście Polaków szybko się zmienia, zwłaszcza że budownictwo energooszczędne jest o wiele tańsze. Co więcej, budowa domu szkieletowego zajmuje mniej czasu. Już w miesiąc może powstać nawet czteropiętrowy budynek!

Nowoczesna technologia budownictwa prefabrykowanego ma wiele zalet – pozwala znacznie zwiększyć tempo budowy oraz oszczędzić na materiałach. W 30 dni można zbudować nawet czterokondygnacyjny budynek, który będzie równie stabilny i bezpieczny, co jego ceglany odpowiednik. Technologia ta jest sprawdzona oraz znacznie tańsza, dlatego coraz więcej inwestorów przekonuje się do niej.

Tropikalne inspiracje dla Twojej sypialni
Poprzedni artykuł
Ceglaste inspiracje w sypialni
Następny artykuł
Anna Dobrut
Copywriterka i fanka nowości wnętrzarskich. Studiowała filologię polską ze specjalnością redakcyjno-wydawniczą. Właścicielka firmy Hero-Writer, zajmującej się marketingiem internetowym oraz copywritingiem. Interesuje się również nowymi trendami oraz modą.
Może Cię zainteresować

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *