ocieplanie dachu
Photo by ImAPuzzle from Pixabay.com
Budowa i remont

Ile kosztuje ocieplenie dachu skośnego?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Każdy właściciel domu jednorodzinnego wie, jak ważna jest termoizolacja. Jednym z głównych elementów, o które musimy się zatroszczyć jest dach i jego ocieplenie. Postanowiliśmy sprawdzić, ile może kosztować ocieplenie skośnego dachu oraz na co musimy zwrócić uwagę.

Przemyśl to!

Właściwe ocieplenie dachu przy użyciu odpowiednich środków pozwala nam na wprowadzenie znacznych oszczędności w energii cieplnej oraz jest to rozwiązanie dobre dla środowiska. Przy wyborze odpowiednich środków musimy zastanowić się również czy w przyszłości powierzchnia poddasza będzie użytkowana, czy też nie. Od tego często zależy dobór materiałów i w efekcie koszt końcowy przedsięwzięcia. 

Ile to może kosztować?

W zależności od wybranych przez nas materiałów ceny za metr kwadratowy wahają się od ok. 40 do 90 zł. Co więcej, jeśli nie chcemy zajmować się ocieplaniem własnoręcznie, konieczne będzie doliczenie kosztów robocizny wynajętej przez nas firmy, które mogą wynieść od 30 do 60 zł za m2.

Nowa ustawa deweloperska 2021 – ochrona konsumentów przede wszystkim
Poprzedni artykuł
Jak samemu zrobić mural? Artystyczna ściana w Twoim domu!
Następny artykuł
Marta Kozłowska
Dziennikarka po poznańskiej polonistyce. Swój pokój zamieniła w bibliotekę połączoną z prywatną, kwiatową dżunglą. Wszyscy zawsze powtarzali jej, że potrafi zrobić coś z niczego, a pod jej łóżkiem zawsze znajdzie się młotek lub śrubokręt. Żadne DIY nie jest jej straszne.
Może Cię zainteresować

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *