Rośnie zainteresowanie zakupem działki rekreacyjnej
Designed by Freepik
Budowa i remont

Rośnie zainteresowanie zakupem działki rekreacyjnej

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

W dobie pandemii wzrosła popularność działek rekreacyjnych. Własny kawałek ziemi marzy się aż 67% mieszkańców miast. Według badania przeprowadzonego przez Spotlight Research coraz więcej osób szuka miejsca do odpoczynku od codziennych obowiązków. Aż 44% badanych stwierdza, że chce uciec od miejskiego życia i odpocząć na łonie natury. 

Takie podejście pokazuje, jak zmieniła się nasza świadomość. Mały domek poza miastem jest świetnym miejscem na rekreację, ale również sprawia, że możemy majsterkować i mieć własny ogród. Coraz chętniej kupujemy działki rekreacyjne, które mogłyby być miejscem na odbycie kwarantanny, z dala od zgiełku miasta. Zmiana naszego podejścia do działek rekreacyjnych, kojarzonych dotychczas z ogródkami działkowymi sprawia, że wielu inwestorów kupuje działki poza miastem, by móc sprzedać je mieszkańcom miast. Działki rekreacyjne stają się miejscem relaksu dla osób prowadzących szybkie tempo życia w mieście. 

Porządki jesienne w domu – przygotuj się na długie wieczory!
Poprzedni artykuł
Wszystko, co warto wiedzieć o funkcjonalnej kotłowni
Następny artykuł
Anna Dobrut
Copywriterka i fanka nowości wnętrzarskich. Studiowała filologię polską ze specjalnością redakcyjno-wydawniczą. Właścicielka firmy Hero-Writer, zajmującej się marketingiem internetowym oraz copywritingiem. Interesuje się również nowymi trendami oraz modą.
Może Cię zainteresować

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *