Redakcja

O Portalu

Czuj się dobrze w swoim domu z portalem dladomatora.pl!

Lubisz spędzać czas w swoich czterech kątach? Chcesz stworzyć miejsce, w którym jest przytulnie i pięknie? Szukasz też praktycznych rozwiązań, aby idealnie urządzić Twoje wnętrze? Świetnie trafiłeś.

Portal dladomatora.pl stworzony jest z myślą o remoncie, urządzaniu i wyposażaniu domu. Znajdziesz tutaj obszerne poradniki, mnóstwo inspiracji oraz informacje ze świata wnętrzarskiego. Jesteśmy pewni, że z nami stworzysz funkcjonalną i niepowtarzalną przestrzeń, w którym każda chwila jest przyjemnością.

Odkryj z nami świat wyjątkowych wnętrz na każdą kieszeń!

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Zespół

Karolina Baworowska

Copywriterka i redaktorka z wieloletnim stażem. Miłośniczka stylowych dekoracji i funkcjonalnych rozwiązań. Projektowanie wnętrz i metamorfozy pomieszczeń to jej pasja. Nie straszne są jej również remonty. Autorka kilkuset tekstów poradnikowych związanych z tematyką „dom i ogród”.

Zobacz wpisy autora

Brygida König

Z wykształcenia pedagog z pasji ekonomista i ogrodnik. W jej ogrodzie dominują piękne różnokolorowe róże. W wolnych chwilach lubi tworzyć coś z niczego. Inspiracją są dla niej programy Doroty Szelągowskiej. Prywatnie mama dwójki dzieci- nastolatki i kilkulatka.

Zobacz wpisy autora

Kamil Michaluk

Dużo czasu spędza w ogrodzie – doświadczenia chętnie przelewa na papier. Pasjonuje się możliwościami ponownego wykorzystania starych materiałów – cegły, drewna i kamienia, które pięknie komponują się w towarzystwie starannie dobranych roślin. Niebanalnych rozwiązań poszukuje też w aranżacji wnętrz i wyborze mebli. Ostatnio zafascynowany możliwościami stylu loftowego.

Zobacz wpisy autora

Izabela Łuba

Związana z branżą marketingu internetowego od wielu lat. Pasjonatka zagadnień technicznych oraz budowlanych. Uwielbia zmieniać swoje wnętrza i nowo je aranżować, dlatego na bieżąco jest z nowymi trendami w tej branży. Czas wolny spędza na pielęgnacji roślin oraz spacerach po mazurskich zakamarkach ze swoim wiernym towarzyszem – psem.

Zobacz wpisy autora

Anna Dobrut

Ukończyła studia na kierunku filolofia polska ze specjalnością redakcyjno-wydawniczą. Pracuje jako copywirter, ale to także jej wielka pasja. Specjalizuje się w tematach związanych z urządzaniem wnętrz i dekorowaniem domu. Sama uwielbia aranżować przestrzeń i świetnie jej to wychodzi. Najbardziej bliski jest jej styl skandynawski. Nie są jej obce aktualne trendy w tej dziedzinie.

Zobacz wpisy autora

Paulina Śliwowska

Z wykształcenia pedagog, z zamiłowania dekoratorka wnętrz i copywriter. Od kilku lat pracuje w domu, bo jest szczęśliwą mamą małej Julki. Kreatywna i pełna energii, dlatego najchętniej co chwilę na nowo urządzałaby swoje wnętrze.

Zobacz wpisy autora

Aleksandra Ciosek

Ukończyła studia związane z projektowaniem wnętrz i architekturą krajobrazu. Od kilku lat związana z dziennikarstwem i podróżami. Jej marzeniem jest odwiedzić wszystkie stolice świata. Nowe miejsca to dla niej wiele inspiracji i motywacja do pracy. Lubi też własnoręcznie wykonywać dekoracje do swojego domu, a materiały przywozi z licznych podróży. W wolnym czasie lubi czytać kryminały i thrillery.

Zobacz wpisy autora

Justyna Dereń

Copywriterka z kilkuletnim doświadczeniem. Interesuje się aranżacją wnętrz. Śledzi trendy w świecie designu. W wolnych chwilach spędza czas w swoim ogródku, co ją uspokaja i pozwala jej odpocząć.

Zobacz wpisy autora