60 lat IKEA w Polsce - ruszyła wystawa w stylu vintage i Fiatem 126p w tle
Źródło: mat. prasowe
Trendy

60 lat IKEA w Polsce – ruszyła wystawa w stylu vintage i Fiatem 126p w tle

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Marka IKEA wprowadziła do Polski nie tylko funkcjonalne rozwiązania, ale także odpowiedzialne zakupy i świadomość dbania o ekologię. Z okazji 60 lat działalności nad Wisłą, została otwarta wyjątkowa ekspozycja.

Wystawa z okazji 60 lat IKEA w Polsce

Mimo, że IKEA ma swoje korzenie w Szwecji, to właśnie w Polsce powstaje wiele mebli i dekoracji. Biorąc pod uwagę inne kraje, jesteśmy na drugim miejscu pod względem produkcji. Wśród czołowych produktów są fotel STRANDMON i stolik LACK, które na dobre zagościły w polskich domach. Te właśnie meble można podziwiać na wystawie, która ruszyła 31 maja i potrwa do 20 czerwca na parterze galerii Wola Park w Warszawie. A w samym centrum stoi kultowy Fiat 126p. Cała ekspozycja ma charakter vintage i została stworzona z myślą o wspólnej historii marki IKEA i Polski.

Źródło: mat. prasowe

60 lat IKEA w Polsce na dobre i na… lepsze – to myśl przewodnia całej wystawy. Przy okazji można poznać plany na kolejne lata współpracy. Nic dziwnego, marka IKEA to nie tylko sklepy, ale także produkcja zielonej energii oraz edukacja dotycząca świadomych zakupów oraz zrównoważonego życia.

Źródło: mat. prasowe

Źródła zdjęć: mat. prasowe

Czym się różni technorattan od rattanu?
Poprzedni artykuł
5 nieoczywistych sposobów na przechowywanie biżuterii
Następny artykuł
Joanna Brzykcy
Redaktorka i autorka bloga Rozdomowiona o organizacji domu, sprzątaniu i gotowaniu. Z wykształcenia dziennikarka, prowadzi własną działalność, która związana jest od lat z content marketingiem. Miłośniczka dobrej kawy, gier planszowych, seriali i podróży po europejskich miastach. Przekonana jest, że dom powinien być przytulny i zadbany, aby móc w nim przyjemnie odpoczywać po trudnym dniu.
Może Cię zainteresować

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *