Czy Polacy mają dobry gust wnętrzarski?
Obraz Arek Socha z Pixabay
Trendy

Czy Polacy mają dobry gust wnętrzarski?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zazwyczaj słyszy się, że Polacy sami urządzają swoje domy i mieszkania. Jednak w ostatnim czasie zaczęli większą uwagę zwracać na najbliższe otoczenie i estetykę. Pomagają im inspiracje w sieci oraz edukacja w tym kierunku.

Dzięki rozwijającemu się światu, obecnie mamy dostęp do wielu źródeł inspiracji takich jak: magazyny i programy telewizyjne o tematyce wnętrzarskiej czy portale społecznościowe z inspiracjami.

Czy Polacy są otwarci na nowości?

W przeciwieństwie do naszych Europejskich sąsiadów, dla Polaków najbardziej liczy się funkcjonalność

Lubimy sprawdzone rozwiązania, które wiemy, że nas nie zawiodą i widzieliśmy je np. u swoich znajomych lub na sklepowej wystawie. Wychodzimy z założenia, że aranżujemy nasze wnętrza na lata, a nie tylko na jakiś czas. Dlatego nie zmieniamy zbyt często dodatków w naszych pomieszczeniach. A nieraz wystarczy szybka wymiana poduszek i zasłon w sezonie letnim, oraz zimowym aby wnętrze wyglądało jak nowe.

Na chwile obecną nasz naród nie posiada swojego stylu, jak np. Włosi, Skandynawowie czy Francuzi. A ze względu na to, że Polacy nie lubią eksperymentować to zauważyć można, iż nasze mieszkania zazwyczaj urządzone są według sklepowych wystaw

Gdzie umieścić tablicę informacyjną budowy?
Poprzedni artykuł
3 błędy, których nie możesz popełnić podczas malowania sufitu
Następny artykuł
Nicole Staniszewska
Miłośniczka sportu i pieczenia. Od wielu lat jeździ konno, tańczy i uwielbia długie spacery. Z wykształcenia Social Media Manager lecz dalszą edukację wiążę z zarządzeniem i UX Designem. Przekonana jest, że dom to miejsce relaksu i spokoju, dlatego często można ją spotkać w kuchni pieczącą kruche ciasta.
Może Cię zainteresować

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *