Debiut konferencji Interior Business Summit
Designed by Freepik
Trendy

Debiut konferencji Interior Business Summit

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Konferencja Interior Business Summit, która odbyła się 7.10.2020 roku, była pierwszą jesienną edycją tego wydarzenia, które było poświęcone branżom wnętrzarskim oraz dekoracyjnym. 

Dzięki dobrej organizacji imprezy przez specjalistów z Grupy MTP, w jednym miejscu mogli spotkać się zarówno producenci dekoracji do wnętrz, jak i sprzedawcy oraz dekoratorzy wnętrz, którzy mogli porozmawiać na temat specyfiki branży oraz nowych możliwościach działania w trudnych czasach. Konferencja była poświęcona tematyce skutecznego marketingu oraz promocji. Skupiała się na nowych potrzebach klientów, którzy w obecnych czasach zainteresowani są dekorowaniem i zmienianiem domów i mieszkań. Znani specjaliści z branży wypowiadali się na temat nowych możliwości promocji. Do dyskusji włączyli się architekci wnętrz i blogerzy, którzy współpracują z twórcami dekoracji i samymi dekoratorami.

Współpraca z projektantem – na co zwrócić uwagę?
Poprzedni artykuł
Jaki odkurzacz do liści kupić? Wszystko, co musisz wiedzieć
Następny artykuł
Anna Dobrut
Copywriterka i fanka nowości wnętrzarskich. Studiowała filologię polską ze specjalnością redakcyjno-wydawniczą. Właścicielka firmy Hero-Writer, zajmującej się marketingiem internetowym oraz copywritingiem. Interesuje się również nowymi trendami oraz modą.
Może Cię zainteresować

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *