nowa sieć sklepów
Photo by Artem Beliaikin from Pexels.com
Trendy

HalfPrice — nowa sieć sklepów w Polsce

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

To doskonała wiadomość dla wszystkich osób lubiących wysoką jakość w przystępnej cenie. Na polski rynek wchodzi kolejna sieć sklepów z kategorii off-price, która oferuje szeroką gamę markowych produktów w naprawdę atrakcyjnych cenach. Będziemy mogli kupić tam obuwie, odzież, kosmetyki i wiele więcej!

Czego jeszcze możemy szukać w HalfPrice?

Polscy klienci już od maja mogą w nowych sklepach otwartych między innymi w Warszawie, Wrocławiu, Szczecinie, Opolu, Kielcach czy Bielsku-Białej kupić taniej markową odzież, kosmetyki, obuwie, zabawki, akcesoria i to, co ucieszy najbardziej każdego domatora — wyposażenie, dodatki do domu oraz dekoracje. Co istotne gama produktów oraz marek dostępnych w sieci ma być ciągle powiększana, tak by zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów o różnych gustach i upodobaniach. Do końca roku w naszym kraju ma powstać 60 sklepów HalfPrice, jesienią będziemy mogli zacząć składać zamówienia w ich sklepie internetowym. Sieć nowo otwartych sklepów należy do Grupy CCC.

Nowy obowiązek właścicieli domów od lipca – powiadom gminę, czym ogrzewasz
Poprzedni artykuł
Wybór kołdry i pościeli – czym warto się kierować?
Następny artykuł
Marta Kozłowska
Dziennikarka po poznańskiej polonistyce. Swój pokój zamieniła w bibliotekę połączoną z prywatną, kwiatową dżunglą. Wszyscy zawsze powtarzali jej, że potrafi zrobić coś z niczego, a pod jej łóżkiem zawsze znajdzie się młotek lub śrubokręt. Żadne DIY nie jest jej straszne.
Może Cię zainteresować

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *