nowa sieć sklepów
Photo by Artem Beliaikin from Pexels.com
Trendy

HalfPrice — nowa sieć sklepów w Polsce

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

To doskonała wiadomość dla wszystkich osób lubiących wysoką jakość w przystępnej cenie. Na polski rynek wchodzi kolejna sieć sklepów z kategorii off-price, która oferuje szeroką gamę markowych produktów w naprawdę atrakcyjnych cenach. Będziemy mogli kupić tam obuwie, odzież, kosmetyki i wiele więcej!

Czego jeszcze możemy szukać w HalfPrice?

Polscy klienci już od maja mogą w nowych sklepach otwartych między innymi w Warszawie, Wrocławiu, Szczecinie, Opolu, Kielcach czy Bielsku-Białej kupić taniej markową odzież, kosmetyki, obuwie, zabawki, akcesoria i to, co ucieszy najbardziej każdego domatora — wyposażenie, dodatki do domu oraz dekoracje. Co istotne gama produktów oraz marek dostępnych w sieci ma być ciągle powiększana, tak by zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów o różnych gustach i upodobaniach. Do końca roku w naszym kraju ma powstać 60 sklepów HalfPrice, jesienią będziemy mogli zacząć składać zamówienia w ich sklepie internetowym. Sieć nowo otwartych sklepów należy do Grupy CCC.

Nowy obowiązek właścicieli domów od lipca – powiadom gminę, czym ogrzewasz
Poprzedni artykuł
Wybór kołdry i pościeli – czym warto się kierować?
Następny artykuł
Marta Kozłowska
Dziennikarka po poznańskiej polonistyce. Swój pokój zamieniła w bibliotekę połączoną z prywatną, kwiatową dżunglą. Wszyscy zawsze powtarzali jej, że potrafi zrobić coś z niczego, a pod jej łóżkiem zawsze znajdzie się młotek lub śrubokręt. Żadne DIY nie jest jej straszne.
Może Cię zainteresować

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *