Line art - dekoracja wnętrz
Photo by RF._.studio from Pexels.com
Trendy

Line art. we wnętrzach — nowoczesne dekoracje

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Delikatność, kobiecość, subtelność, piękno i minimalizm — to cechy wyróżniające coraz bardziej modny w ostatnim czasie trend na line art. we wnętrzach. Dziś powiemy Wam, czym się wyróżnia oraz podrzucimy garść inspiracji, które możecie przenieść do swoich wnętrz w postacie nowoczesnych i efektownych, a zarazem prostych dekoracji.

Line art. czym jest? 

Line art. to grafika liniowa opierająca się na samym konturze. Najczęściej prezentuje elementy ciała, w szczególności kobiecego, oraz uwypukla ich piękno. Jego oszczędna forma doskonale wpasowała się w minimalistyczne wnętrza i nadała im artystycznego sznytu. 

Plakaty

Szalenie popularne w ostatnim czasie są plakaty w stylu line art. Przeważnie na białym lub innym jasnym tle umieszczony jest kontur ciała, bądź tylko jego elementu za pomocą konturu. Spotkać możemy również piękne motywy floralne. To prosty, a zarazem szykowny dodatek nadający wnętrzu charakteru i awangardowej nutki. 

Rzeźby 

Spotkać możemy również małe rzeźby wykonane przeważnie z drutu w czarnym kolorze, które dają niesamowity efekt trójwymiarowości. Cudownie prezentują się na gładkiej, jasnej płachcie koloru, będąc nowoczesną dekoracją w artystycznym duchu. 

Sznury LED na balkonie, które urozmaicą Twoje rośliny
Poprzedni artykuł
Jak podlewać aloes?
Następny artykuł
Marta Kozłowska
Dziennikarka po poznańskiej polonistyce. Swój pokój zamieniła w bibliotekę połączoną z prywatną, kwiatową dżunglą. Wszyscy zawsze powtarzali jej, że potrafi zrobić coś z niczego, a pod jej łóżkiem zawsze znajdzie się młotek lub śrubokręt. Żadne DIY nie jest jej straszne.
Może Cię zainteresować

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *