Świąteczne dekoracje wnętrz polskich celebrytów - sprawdź!
Obraz Free-Photos z Pixabay
Trendy

Świąteczne dekoracje wnętrz polskich celebrytów – sprawdź!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Na wystrój wnętrza składa się wiele elementów, ale głównego klimatu dodają dekoracje świąteczne, które nadają niepowtarzalny klimat. Sprawdź, jakie ozdoby wybrały w tym roku gwiazdy. 

Wiele osób chwali się w sieci świątecznym wystrojem domu. Rok 2020 jest bardzo specyficzny a ludzie zapragnęli cieszyć się atmosferą Świąt Bożego Narodzenia wcześniej. Wiele znanych osób pokazało w sieci dekoracje świąteczne, choinki, mieszkania a nawet świąteczne wypieki.

Duże wrażenie na internautach robi Kasia Zielińska, która pokazuje swoje mieszkanie i świąteczny klimat. Inspiruje swoich odbiorców ważnymi chwilami i pomysłami na wypieki. 

Rodzinnymi chwilami dzieli się na instagramie Ola Nowak, influencerka i idolka młodych dziewczyn. Można na jej profilu znaleźć piękne, klimatyczne posty i zainspirować się spędzanym czasem z bliskimi.

Swoją świąteczną choinką podzieliła się również Wiktoria Gąsiewska znana z serialu rodzinka.pl, która za pomocą aplikacji Tik Tok pokazała jak szykuje na święta swoją choinkę.

Świąteczny klimat było można poczuć u Małgorzaty Rozenek, która wraz ze swoją rodziną inspirowała pięknym klimatem.

Niesamowitym  klimatem w grudniowym czasie zarażała nas również Anna Lewandowska z rodzinką.

A 6 grudnia pod choinką znalazły się już prezenty u znanej z Dzień dobry TVN- Pauliny Krupińskiej.

Nie mogło się też obyć bez niesamowitych dekoracji u projektantki wnętrz- Doroty Szelągowskiej. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia i aż chce się wrócić do grudniowego okresu! 

Jak kształtują się ceny żywności w 2021 roku?
Poprzedni artykuł
Zmiany w przepisach dotyczących nabywania działek rolnych!
Następny artykuł
Nicole Staniszewska
Miłośniczka sportu i pieczenia. Od wielu lat jeździ konno, tańczy i uwielbia długie spacery. Z wykształcenia Social Media Manager lecz dalszą edukację wiążę z zarządzeniem i UX Designem. Przekonana jest, że dom to miejsce relaksu i spokoju, dlatego często można ją spotkać w kuchni pieczącą kruche ciasta.
Może Cię zainteresować

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *