Dzieci projektują pluszaki - nowa kolekcja w IKEA
źródło: materiały prasowe / IKEA
Pokój dzieckaTrendyWnętrza

Dzieci projektują pluszaki – nowa kolekcja w IKEA

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Od 2 listopada w sklepach IKEA dostępna jest nowa, limitowana seria SAGOSKATT, której twórcami są… dzieci! To projekty, które powstały przy okazji ubiegłorocznego konkursu rysunkowego. Po raz kolejny młodzi twórcy pokazali swoją kreatywność.

„Zabawa to poważna sprawa”

Takie przesłanie daje właśnie marka IKEA, bo to właśnie dzięki rozrywce, najmłodsi mogą się uczyć i rozwijać swoją kreatywność. To już 7. rok z rzędu, w którym poproszono małych projektantów do narysowania swoich wymarzonych przyjaciół. W konkursie wyłoniono aż 6 wyjątkowych projektów, które stały się prawdziwymi pluszakami, dostępnymi w sklepach.

Od początku listopada, aż do wyczerpania zapasów, w IKEA pojawiły się więc: Lama, Cukierek, Niedźwiedź, Człowiek-Globus, Auto-Bakłażan i Myszka-Biedronka.

Projekt pluszaka IKEA
Źródło: materiały prasowe / IKEA

Wiemy, jak ważna jest zabawa dla rozwoju dziecka, dlatego chcemy zrobić dla niej miejsce w naszym życiu oraz wspierać dzieci, których podstawowe prawa nie są respektowane – mówi Nina Hughes, kierownik ds. asortymentu i projektowania produktów dla dzieci w IKEA.

Nowe maskotki są projektowane przez dzieci z całego świata. W tym roku trwa kolejna, 8. edycja konkursu rysunkowego. Zgłoszenia można przesyłać za pomocą formularza na stronie: ikea.pl/zabawa

Łóżka w stylu eco-friendly
Poprzedni artykuł
Drzwi przylgowe a bezprzylgowe – jaka jest różnica?
Następny artykuł
Joanna Brzykcy
Redaktorka i autorka bloga Rozdomowiona o organizacji domu, sprzątaniu i gotowaniu. Z wykształcenia dziennikarka, prowadzi własną działalność, która związana jest od lat z content marketingiem. Miłośniczka dobrej kawy, gier planszowych, seriali i podróży po europejskich miastach. Przekonana jest, że dom powinien być przytulny i zadbany, aby móc w nim przyjemnie odpoczywać po trudnym dniu.
Może Cię zainteresować

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *