Sypialnia w hotelowym stylu - 3 ważne aspekty
Designed by Freepik
SypialniaWnętrza

Sypialnia w hotelowym stylu – 4 ważne elementy

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Hotelowa sypialnia kojarzy się z przytulnością i funkcjonalnością. Zwykle ma mały metraż, a mieści się tam łóżko, biurko, kanapa, szafki nocne i szafy na ubrania. Jak zaaranżować sypialnię w hotelowym stylu? Zobacz nasze inspiracje.

Zagłówek – ważny element łóżka

Jeśli duże łóżko na środku sypialni w stylu hotelowym, to musi być zagłówek. Jest on nie tylko elementem dekoracyjnym, ale też przyjemnym w dotyku, kiedy np. chcemy obejrzeć film czy poczytać książkę.

Zasłony jako element dekoracyjny okna

W hotelach często korzystamy z zasłon. Mają one sprawić, że poczujemy się lepiej i zapewnimy sobie więcej prywatności. Pod zasłonami często są subtelne firany, bez zbędnych zdobień. Postaw też na takie rozwiązaniu w swojej sypialni w stylu hotelowym.

Małe biurko – wiele rozwiązań

W sypialni w stylu hotelowym nie może zabraknąć małego biurka wraz z krzesłem. Tam możesz zorganizować swoje miejsce do pracy, spełniania hobby, a także dbania o swoją urodę.

Obrazy nad łóżkiem

Na pewno spotkałeś się z tym, że w hotelach na ścianie tuż nad łóżkiem, wiszą piękne obrazy. Często też mają one powiązanie z miejscowością, w której przebywasz albo charakterem otoczenia, np. motywy morskie. Tak samo zrób w swojej sypialni. Pozwól, aby pomieszczenie miało wyjątkowy charakter i od razu było wiadomo, kto w nim przebywa na co dzień.

Okap wyspowy do kuchni – jaki wybrać? Pomagamy!
Poprzedni artykuł
Warunki mieszkaniowe Polaków mogłyby być lepsze – raport
Następny artykuł
Joanna Brzykcy
Redaktorka i autorka bloga Rozdomowiona o organizacji domu, sprzątaniu i gotowaniu. Z wykształcenia dziennikarka, prowadzi własną działalność, która związana jest od lat z content marketingiem. Miłośniczka dobrej kawy, gier planszowych, seriali i podróży po europejskich miastach. Przekonana jest, że dom powinien być przytulny i zadbany, aby móc w nim przyjemnie odpoczywać po trudnym dniu.
Może Cię zainteresować

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *