Cateringi dietetyczne – rośnie ich popularność
Trendy

Cateringi dietetyczne – rośnie ich popularność

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Rynek cateringu dietetycznego rośnie z rok na rok i zapowiada się, że jego popularność będzie coraz większa. Zestaw zdrowych posiłków na cały dzień zamawiają nie tylko zapracowani mieszkańcy dużych miast, ale również ci, którzy mają niewielką wiedzę na temat zdrowego odżywiania a zależy im, aby ich codzienna dieta była smaczna i urozmaicona. 

Na rynku istnieje już wiele firm oferujące zakup cateringu dietetycznego i dostarczenia 5 boxów z pełnowartościowymi posiłkami codziennie pod drzwi klientów. Zestawy posiłków zapakowane są w specjalne pojemniki, aby bez problemu zabrać je ze sobą do pracy na cały dzień. Kaloryka i odpowiednie preferencje są dobierane pod każdego klienta. Jest wiele opcji dla osób, które muszą wykluczyć pewne składniki np. dla wegetarianów lub nietolerujących laktozę lub gluten. Poprzez dobraną odpowiednio dietę dostarczymy organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych w odpowiednich proporcjach. 

Cateringi dietetyczne w Polsce 

Obecnie w Polsce istnieje już ponad 500 platform umożliwiających zamawianie diet pudełkowych. Ich odbiorcami są głównie pracownicy biurowi, osoby zatrudnione w korporacjach, które dzięki zamawianiu posiłków mogą oszczędzić sporo czasu i skoncentrować się na swoich zadaniach. Jest to praktyczne i wygodne rozwiązanie, zwłaszcza dla osób wkraczających dopiero na swoją ścieżkę zawodową i chcących zaoszczędzić jak najwięcej czasu. Z usługi cateringów korzystają również osoby nieco starsze, będące w szczytowym punkcie kariery. Około 70% klientów to osoby w wieku 25-40 lat.  

Przyglądając się rynkowi diet pudełkowych i rosnącej jego popularności, wnioskować można, że w niedalekiej przyszłości ich rynek będzie jeszcze bardziej się rozwijał. Od pewnego czasu obserwować można, że posiłki pudełkowe coraz częściej pojawiają się w klubach fitness jak i w zakładach pracy. To znak, że trend na jedzenie pudełkowe przez najbliższe lata może stać się wiodącym modelem gastronomii.  

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak obliczyć powierzchnię użytkową mieszkania lub domu?
Jak obliczyć powierzchnię użytkową mieszkania lub domu?
Powierzchnia użytkowa informuje nas o tym, ile metrów domu lub mieszkania możemy de facto wykorzystać do życia, umeblowania, codziennych czynności. A czym jest powierzchnia całkowita i netto?
Innowacyjny montaż okien ma pomóc w ograniczeniu emisji CO2
Innowacyjny montaż okien ma pomóc w ograniczeniu emisji CO2
Polska walczy z emisją dwutlenku węgla. Na rynku pojawiają się innowacyjne metody.
Jak dobierać kolorystykę akcesoriów meblowych do nowoczesnych wnętrz
Jak dobierać kolorystykę akcesoriów meblowych do nowoczesnych wnętrz
Odkryj tajniki dobierania kolorystyki akcesoriów meblowych do nowoczesnego wnętrza. Zrozum zasady, wskazówki i sztuczki które pozwolą Ci stworzyć harmonijne i również funkcjonalne przestrzenie.
Ostatnie wpisy