Debiut konferencji Interior Business Summit
Trendy

Debiut konferencji Interior Business Summit

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Konferencja Interior Business Summit, która odbyła się 7.10.2020 roku, była pierwszą jesienną edycją tego wydarzenia, które było poświęcone branżom wnętrzarskim oraz dekoracyjnym. 

Dzięki dobrej organizacji imprezy przez specjalistów z Grupy MTP, w jednym miejscu mogli spotkać się zarówno producenci dekoracji do wnętrz, jak i sprzedawcy oraz dekoratorzy wnętrz, którzy mogli porozmawiać na temat specyfiki branży oraz nowych możliwościach działania w trudnych czasach. Konferencja była poświęcona tematyce skutecznego marketingu oraz promocji. Skupiała się na nowych potrzebach klientów, którzy w obecnych czasach zainteresowani są dekorowaniem i zmienianiem domów i mieszkań. Znani specjaliści z branży wypowiadali się na temat nowych możliwości promocji. Do dyskusji włączyli się architekci wnętrz i blogerzy, którzy współpracują z twórcami dekoracji i samymi dekoratorami.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak zadbać o podłogę olejowaną?
Jak zadbać o podłogę olejowaną?
Podłoga olejowana jest wytrzymała i efektowna. Zobacz, jak o nią dbać, aby przez długi czas zachowała swoje właściwości.
Kwiaty łatwe w uprawie – TOP 10
Kwiaty łatwe w uprawie – TOP 10
Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z ogrodnictwem, zwróć uwagę na kwiaty łatwe w uprawie. Dzięki nim nabierzesz pewności siebie w […]
Grzejnik żeliwny – obudować czy nie?
Grzejnik żeliwny – obudować czy nie?
Masz w domu grzejnik żeliwny i zastanawiasz się co z nim zrobić? Oto sposoby na wpasowanie go w różne aranżacje!
Ostatnie wpisy