Debiut konferencji Interior Business Summit
Trendy

Debiut konferencji Interior Business Summit

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Konferencja Interior Business Summit, która odbyła się 7.10.2020 roku, była pierwszą jesienną edycją tego wydarzenia, które było poświęcone branżom wnętrzarskim oraz dekoracyjnym. 

Dzięki dobrej organizacji imprezy przez specjalistów z Grupy MTP, w jednym miejscu mogli spotkać się zarówno producenci dekoracji do wnętrz, jak i sprzedawcy oraz dekoratorzy wnętrz, którzy mogli porozmawiać na temat specyfiki branży oraz nowych możliwościach działania w trudnych czasach. Konferencja była poświęcona tematyce skutecznego marketingu oraz promocji. Skupiała się na nowych potrzebach klientów, którzy w obecnych czasach zainteresowani są dekorowaniem i zmienianiem domów i mieszkań. Znani specjaliści z branży wypowiadali się na temat nowych możliwości promocji. Do dyskusji włączyli się architekci wnętrz i blogerzy, którzy współpracują z twórcami dekoracji i samymi dekoratorami.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Line art. we wnętrzach — nowoczesne dekoracje
Line art. we wnętrzach — nowoczesne dekoracje
Jesteś minimalistką i szukasz dekoracji do wnętrz, które podbiją Twoje serce? Sprawdź line art. na pewno mu się nie oprzesz!
Zalety odpływu liniowego
Zalety odpływu liniowego
Zastanawiasz się nad montażem odpływu liniowego w swojej łazience? Podpowiadamy, jakie są zalety takiego rozwiązania!
Jak wybrać idealne oświetlenie ścienne do eleganckiego salonu?
Jak wybrać idealne oświetlenie ścienne do eleganckiego salonu?
Odkryj sekrety dobrania idealnego oświetlenia ścienne do eleganckiego salonu. Dowiedz się, jak wybrać lampy spełniające aspekty funkcjonalne i estetyczne, aby stworzyć wyjątkowy klimat w pomieszczeniu.
Ostatnie wpisy