Modne kuchnie w 2021 roku – przegląd aranżacji
KuchniaWnętrza

Modne kuchnie w 2021 roku – przegląd aranżacji

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Poszukujesz inspiracji na idealnie zaprojektowane meble i nowoczesną modną kuchnie? Estetyka w trendach kuchni 2021 to połączenie materiałów wysokiej jakości i funkcjonalności. Sprawdź czego nie zabraknie w tegorocznych trendach!

Modne kuchnie 2021 to pomieszczenia zaprojektowane pod częste czyszczenie i chęć posiadania wytrzymałych i solidnych rozwiązań. Dominować będą materiały takie jak: szlachetne gatunki drewna, elegancki marmur i intensywne kolory.  Materiały, które są odporne na ścieranie i zarysowania będą górować w tegorocznych kuchniach ze względu na praktyczne rozwiązania i łatwość utrzymania czystości. Zaliczają się do nich: granit, konglomerat, drewno egzotyczne, spiek kwarcowy, a także dobrze zaimpregnowany dąb i płyty drewnopodobne. Meble kuchenne wykonane z takich materiałów są łatwe w utrzymaniu czystości, wytrzymałe, co pozwoli zaoszczędzić wiele czasu na walkę z zabrudzeniami oraz co najważniejsze, będą służyć wiele lat. 

W nowym roku zauważyliśmy powrót mody na marmur połączony ze złotem i drewnem. Tworzy to elegancki i efektowny zestaw. Innym materiałem, który coraz częściej będzie spotkany w pomieszczeniach kuchennych będzie orzech. Jest to ciepły odcień drewna, który wykorzystany na meblach kuchennych świetnie wpasuje się w nowoczesne jak i klasycznie kuchnie.

W 2021 roku zauważyć będzie można mocny nacisk na otwarte kuchnie, które łączą się z salonem lub jadalnią. Jeżeli zdecydujesz się na taki układ, musisz pamiętać o spójnym charakterze obydwóch stref. Trend ten wymaga wyposażenia i kolorystyki kuchni pasującej do mebli z części dziennej. Bezpiecznym rozwiązaniem do modnej kuchni z salonem będzie umieszczenie zabudowy, która ułatwi utrzymanie porządku i pozwoli ujednolicić oba pomieszczenia.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Długopisy reklamowe — czy warto zainwestować w taki gadżet?
Długopisy reklamowe — czy warto zainwestować w taki gadżet?
W dzisiejszych czasach, gdy konkurencja na rynku jest coraz większa, każda firma szuka sposobów, aby wyróżnić się spośród innych. Jedną ze możliwości na to jest inwestycja w reklamę z wykorzystaniem popularnych gadżetów reklamowych w postaci długopisów. Czy jednak warto w nie inwestować? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w dalszej części artykułu.
Rośliny owadożerne: Jakie są ich zalety i jak o nie dbać
Rośliny owadożerne: Jakie są ich zalety i jak o nie dbać
W tym artykule przedstawimy różne rodzaje roślin owadożernych, ich zalety oraz praktyczne wskazówki dotyczące ich pielęgnacji.
Jak uzyskać pozwolenie na budowę domu?
Jak uzyskać pozwolenie na budowę domu?
Planujesz budowę domu, ale nie wiesz, jak zabrać się za kwestię formalności? Doradzamy!
Ostatnie wpisy