Rośnie zainteresowanie zakupem działki rekreacyjnej
Budowa i remont

Rośnie zainteresowanie zakupem działki rekreacyjnej

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

W dobie pandemii wzrosła popularność działek rekreacyjnych. Własny kawałek ziemi marzy się aż 67% mieszkańców miast. Według badania przeprowadzonego przez Spotlight Research coraz więcej osób szuka miejsca do odpoczynku od codziennych obowiązków. Aż 44% badanych stwierdza, że chce uciec od miejskiego życia i odpocząć na łonie natury. 

Takie podejście pokazuje, jak zmieniła się nasza świadomość. Mały domek poza miastem jest świetnym miejscem na rekreację, ale również sprawia, że możemy majsterkować i mieć własny ogród. Coraz chętniej kupujemy działki rekreacyjne, które mogłyby być miejscem na odbycie kwarantanny, z dala od zgiełku miasta. Zmiana naszego podejścia do działek rekreacyjnych, kojarzonych dotychczas z ogródkami działkowymi sprawia, że wielu inwestorów kupuje działki poza miastem, by móc sprzedać je mieszkańcom miast. Działki rekreacyjne stają się miejscem relaksu dla osób prowadzących szybkie tempo życia w mieście. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Kiedy warto wybrać meble dębowe?
Kiedy warto wybrać meble dębowe?
Istnieje kilka kryteriów, które warto uwzględnić, zanim zdecyduje się na takie rozwiązanie. Poznaj je już dziś i dokonaj świadomego zakupu!
Kolory 2021 roku wybrane – Pantone zadecydowało!
Kolory 2021 roku wybrane – Pantone zadecydowało!
Pantone Color Institute wybrało kolory, które będą królować w designie w 2021 roku! Sprawdź.
Myjki ciśnieniowe – jakie są ich zalety?
Myjki ciśnieniowe – jakie są ich zalety?
Myjka ciśnieniowa to bardzo przydatny sprzęt, zwłaszcza jeżeli mówimy o sporych gospodarstwach domowych. Ich niewątpliwym atutem jest szerokie zastosowanie i wielkie możliwości.
Ostatnie wpisy