Rośnie zainteresowanie zakupem działki rekreacyjnej
Budowa i remont

Rośnie zainteresowanie zakupem działki rekreacyjnej

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

W dobie pandemii wzrosła popularność działek rekreacyjnych. Własny kawałek ziemi marzy się aż 67% mieszkańców miast. Według badania przeprowadzonego przez Spotlight Research coraz więcej osób szuka miejsca do odpoczynku od codziennych obowiązków. Aż 44% badanych stwierdza, że chce uciec od miejskiego życia i odpocząć na łonie natury. 

Takie podejście pokazuje, jak zmieniła się nasza świadomość. Mały domek poza miastem jest świetnym miejscem na rekreację, ale również sprawia, że możemy majsterkować i mieć własny ogród. Coraz chętniej kupujemy działki rekreacyjne, które mogłyby być miejscem na odbycie kwarantanny, z dala od zgiełku miasta. Zmiana naszego podejścia do działek rekreacyjnych, kojarzonych dotychczas z ogródkami działkowymi sprawia, że wielu inwestorów kupuje działki poza miastem, by móc sprzedać je mieszkańcom miast. Działki rekreacyjne stają się miejscem relaksu dla osób prowadzących szybkie tempo życia w mieście. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Proste sposoby na ozdobienie salonu
Proste sposoby na ozdobienie salonu
Salon jest jednym z ważniejszych wnętrz w domu lub mieszkaniu. Warto więc zadbać o jego przytulny i miły wystrój, aby spędzanie w nim czasu było czystą przyjemnością. Możesz to osiągnąć dzięki ciekawym dekoracjom. Podpowiadamy, jak w prosty sposób możesz ozdobić swój salon i nadać mu niepowtarzalny charakter.
Jak wybrać idealne obramowania ogrodu?
Jak wybrać idealne obramowania ogrodu?
Odkryj tajniki idealnego obramowania ogrodu! Nasz praktyczny przewodnik pomoże Ci zrozumieć, jakie materiały i style najlepiej pasują do różnych typów przestrzeni zewnętrznych.
Kołdry puchowe – jaka kołdra na lato, a jaka na zimę?
Kołdry puchowe – jaka kołdra na lato, a jaka na zimę?
Raz zakupiona kołdra ma nam służyć przez wiele lat, dlatego – jak każdą długoterminową inwestycję – tak i ten zakup warto dobrze przemyśleć. Poznaj rodzaje kołder puchowych, sprawdź, czym się różnią i świadomie zdecyduj, jakie najlepiej sprawdzą się w Twoim domu.
Ostatnie wpisy