Nowoczesne i opłacalne filtry do okapów kuchennych z recyrkulacją powietrza.
KuchniaWnętrza

Nowoczesne i opłacalne filtry do okapów kuchennych z recyrkulacją powietrza.

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Filtry plazmowe do okapów są nowoczesnym rozwiązaniem dla kuchennego AGD. Cechują się między innymi większą trwałością i energooszczędnością. Polski producent okapów, firma Maan, wprowadziła do swojej oferty filtry VIKICKS, dostępne w czterech różnych wariantach. Dzięki zastosowaniu recyrkulacji powietrza są one bardziej ekonomiczne niż rozwiązania z odciągiem na zewnątrz budynku i filtrami węglowymi.

Czym są filtry plazmowe i jakie mają zalety?

Filtry plazmowe to rodzaj filtrów, który pozwala na oczyszczenie powietrza przez przepuszczenie go przez obszar, w którym generowana jest plazma. Giną w niej lub są zmieniane szkodliwe cząstki chemiczne dymu, oparów czy nieprzyjemnych zapachów.

Ważną zaletą filtrów plazmowych jest to, że są bardziej trwałe w porównaniu z węglowymi Nie wymagają tak częstych wymian, co przekłada się na większą oszczędność. Filtr plazmowy oczyszcza powietrze w kuchni przez 5 lat.

 

Filtry plazmowe w ofercie firmy Maan – różne modele, większa oszczędność, mniej hałasu

Filtry plazmowe VIKICKS oferowane są w różnych rozmiarach. Różnią się także możliwością filtrowania. Dostępne modele to:

  • VR180 – filtruje do 400m³/h – rozmiar ø165mm x 200 mm
  • VR220 – filtruje do 600m³/h – rozmiar ø165mm x 240 mm
  • VR280 – filtruje do 800m³/h – rozmiar ø165mm x 300 mm
  • VR350 – filtruje do 1000m³/h – rozmiar ø165mm x 370 mm

Wykorzystują one zjawisko recyrkulacji powietrza. Dzięki temu nie trzeba inwestować w skomplikowane systemy odciągające na zewnątrz budynku czy zastanawiać się, jak poradzić sobie z instalacją kanałów odciągania tam, gdzie on jest ona utrudniona.

Podczas gdy tradycyjny filtr węglowy musi być zazwyczaj wymieniany 3 razy w ciągu jednego roku, filtr VIKICKS wystarcza na 5 lat. Filtry plazmowe nie tracą swoich zdolności filtracyjnych i długo radzą sobie z nieprzyjemnymi zapachami czy dymem.

Używanie filtrów plazmowych pozwala również zmniejszyć głośność okapu, co jest czymś pożądanym w kuchni. Co ważne, filtry te będą odpowiednie nie tylko do okapów marki Maan ale również do okapów innych producentów. Specjaliści z firmy Maan chętnie pomogą w doborze odpowiedniego filtra pod zamontowany już okap.

Więcej informacji o filtrach VIKICKS

 

O firmie:

Maan – działająca od przeszło 40 lat polska firma, która zajmuje się tworzeniem nowoczesnych okapów kuchennych oraz przeznaczonych do nich akcesoriów. Ma dwa zakłady produkcyjne w centralnej Polsce, własne laboratorium i wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą. Jest również partnerem OEM producentów AGD, dla których przygotowuje produkty według indywidualnego życzenia.

 

Zdjęcia: materiał Partnera

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Korzyści i możliwości płynące z korzystania z wirtualnego biura dla rozwijających się przedsiębiorców
Korzyści i możliwości płynące z korzystania z wirtualnego biura dla rozwijających się przedsiębiorców
Dowiedz się, jakie korzyści oferuje wirtualne biuro dla rozwijających się przedsiębiorców. Odkryj możliwości i ułatwienia, które czekają na Ciebie i Twoją firmę.
Poduszka gryczana – jakie korzyści daje używanie poduszki z łuską gryki
Poduszka gryczana – jakie korzyści daje używanie poduszki z łuską gryki
Dla dobrego snu ważna jest nie tylko kołdra czy materac, ale również to, jaką wybierzemy poduszkę do spania, która powinna między innymi dopasowywać się do kształtu głowy.
Tworzenie osobistego zielonego zakątka – praktyczne porady dla początkujących ogrodników
Tworzenie osobistego zielonego zakątka – praktyczne porady dla początkujących ogrodników
Kiedy marzysz o własnym miejsce pełnym zieleni, porady dla początkujących ogrodników mogą okazać się bezcenne. Dowiedz się, jak stworzyć swój własny zielony kącik, zaczynając od przemyślonego planowania, poprzez wybór odpowiednich roślin, po regularne ich pielęgnację.
Ostatnie wpisy