Dorota Goldpoint
Źródło: Newseria.pl
Trendy

Projektantka Dorota Goldpoint otworzyła kawiarnię dedykowaną kobietom. Zobacz aranżację!

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Urocza, kobieca i nowoczesna – taka właśnie jest nowa kawiarnia w Juracie, której właścicielką jest projektantka Dorota Goldpoint. Na otwarciu nie zabrakło polskich gwiazd, a wnętrze inspiruje też osoby, które interesują się urządzaniem przestrzeni.

Nowa kawiarnia – pełna kobiecości i inspiracji

W nowej kawriani w Juracie dominuje tematyka kobiet. Pojawiają się one w formie zdjęć na ścianie, będąc jednocześnie ambasadorkami projektu. W takiej przestrzeni z przyjemnością się odpoczywa i pije kawę. Co o wnętrzu mówi jedna z ambasadorek Inner Power?

– Kawiarnia jest przepiękna. Jak zwykle w przypadku projektów Doroty wszystko jest na najwyższym poziomie. Nie jestem więc zaskoczona wysoką jakością i tym, jak dobrze wnętrze jest skomponowane. Są piękne stoliki, krzesła, donice. Można zakupić obłędne desery. Gdybym tylko mogła, chciałabym spróbować wszystkich. Przestrzeń jest bardzo elegancka, a ludzie, którzy odwiedzają to miejsce, tworzą niezwykły klimat – tłumaczy ambasadorka akcji Inner Power.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Gorąco dziękuję za artykuł, który pojawił się w dniu dzisiejszym na łamach @vogue.polska 😊 jestem ogromnie wdzięczna i szczęśliwa, że otwarcie @goldpointzone cieszy się tak dużym zainteresowaniem ❤️ a Klientom kawiarni tak bardzo smakują nasze desery – „Klienci nowo otwartej kawiarni szczególnie zachwalają tutejszy deser bezowy” 🥰😘 serdecznie zapraszam do przeczytania artykułu znajdującego się pod poniższym linkiem: https://www.vogue.pl/a/nowa-modna-kawiarnia-w-juracie *** Thank you very much for the article that appeared today on the pages of @vogue.polska 😊 I’m very grateful and happy that the opening of @goldpointzone is so popular ❤️ and the customers of the cafe enjoy our desserts so much – „Customers of the newly opened cafe they especially praise the local meringue dessert” 🥰😘 I invite you to read the article at the link below: https://www.vogue.pl/a/nowa-modna-kawiarnia-w-juracie _ #dorotagoldpoint #dorotagoldpointluxuryfashion #polskamarka #polishbrand #goldpointzone #goldpointzonecafe #kawiarniagoldpointzone #theinnerpower #theinnerpowerproject #serceniemazmarszczek #kobietabiznesu #women50plus #wielkieotwarcie #kawiarnia #polskiemorze #jurata #dziękujemyzaobecność #cudownigoście #ambasadorkitheinnerpower #annakorcz #alicjawegorzewska #niepowtarzalnyklimat #miejscezduszą #przestrzeńdlakobiet #przepysznedesery #najlepszakawa #coffeetime #serdeczniezapraszamy

Post udostępniony przez Goldpoint Zone (@goldpointzone)

Właścicielka i pomysłodawczyni, Doroga Goldpoint, zaznacza, że jest to wyjątkowa aranżacja wnętrz.

– Otworzyliśmy także kolejną wystawę zdjęć Marleny Bielińskiej do projektu Inner Power oraz książki „Serce nie ma zmarszczek”, która ukazała się w ubiegłym roku. W konsekwencji na ścianach przestrzeni Goldpoint Zone można obserwować piękne fotografie ambasadorek projektu – zaznacza Dorota Goldpoint.

Wyświetl ten post na Instagramie.

W kawiarni @goldpointzone otworzyliśmy kolejną wystawę zdjęć Marleny Bielinskiej do projektu The Inner Power oraz książki „Serce nie ma zmarszczek”, która ukazała się w ubiegłym roku. W przestrzeni Goldpoint Zone można obserwować piękne fotografie ambasadorek projektu 😍❤️ *** In the @goldpointzone cafe, we opened another exhibition of Marlena Bielinska’s photos for The Inner Power project and the book „The Heart Has No Wrinkles”, which was released last year. In the Goldpoint Zone you can observe beautiful photos of the project’s ambassadors 😍❤️ _ #dorotagoldpointluxuryfashion #polskamarka #polishbrand #goldpointzone #goldpointzonecafe #kawiarniagoldpointzone #theinnerpower #theinnerpowerproject #serceniemazmarszczek #kobietabiznesu #women50plus #wielkieotwarcie #kawiarnia #polskiemorze #jurata #dziękujemyzaobecność #cudownigoście #ambasadorkitheinnerpower #niepowtarzalnyklimat #miejscezduszą #przestrzeńdlakobiet #przepysznedesery #najlepszakawa #coffeetime #serdeczniezapraszamy

Post udostępniony przez Goldpoint Zone (@goldpointzone)

Dorota Szelągowska pokazała swoje mieszkanie. Zainspiruj się!
Poprzedni artykuł
Mural na ścianie – bądź artystą w swoim domu
Następny artykuł
Joanna Brzykcy
Redaktorka i autorka bloga Rozdomowiona o organizacji domu, sprzątaniu i gotowaniu. Z wykształcenia dziennikarka, prowadzi własną działalność, która związana jest od lat z content marketingiem. Miłośniczka dobrej kawy, gier planszowych, seriali i podróży po europejskich miastach. Przekonana jest, że dom powinien być przytulny i zadbany, aby móc w nim przyjemnie odpoczywać po trudnym dniu.
Może Cię zainteresować

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *