Mural w Londynie poświęcony ofiarom COVID-19 – ściana serc
Trendy

Mural w Londynie poświęcony ofiarom COVID-19 – ściana serc

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Nikt z nas nie spodziewał się, jakie tragiczne konsekwencje przyniesie pandemia oraz jak wiele bliskich osób nam odbierze. W Londynie powstaje niepowtarzalny mural, upamiętniający ofiary, które odebrał nam COVID-19.

”Ściana Wspomnień”

Pod szpitalem św. Tomasza w Londynie grupa osób, które straciły w trakcie pandemii swoich bliskich, postanowiła upamiętnić każdą z ofiar, które odeszły przedwcześnie w wyniku walki z wirusem. Na betonowym murze o długości ponad pół kilometra oraz wysokości 2 metry wolontariusze malują serca — każde dla jednej z ofiar. To nietypowy i spontaniczny sposób, który pozwala, choć w pewnym stopniu uporać się z żałobą po stracie bliskich. To również próba poradzenia sobie z pandemią. Każde serce jest malowane odręcznie, bez żadnego szablonu ani wytycznych. Wszystkie są inne, tak jak różne były ofiary. Na całość muralu składa się około 150 tysięcy serduszek.

Photo by Ehimetalor Akhere Unuabona
from Unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Drewniane meble na taras – czy warto się na nie zdecydować?
Drewniane meble na taras – czy warto się na nie zdecydować?
Choć do sezonu wiosennej rekreacji na świeżym powietrzu wciąż nieco brakuje, warto już teraz zastanowić się nad tym, jakie wyposażenie wykorzystać w ogrodzie.
Nowoczesne wyposażenie magazynowe
Nowoczesne wyposażenie magazynowe
Jak zorganizować magazyn, by nie panował w nim chaos? Sprawdź, czego potrzebujesz i jak planować oraz wprowadzać zmiany. Spraw, by Twój magazyn spełniał swoją rolę na sto procent!
Co należy wiedzieć o pompach ciepła?
Co należy wiedzieć o pompach ciepła?
W niedalekiej przyszłości możemy spodziewać znacznego ograniczenia wykorzystywania powszechnych surowców energetycznych.
Ostatnie wpisy