Tablica suchościeralna i magnetyczna – czy warto je mieć w domu?
BiuroWnętrza

Tablica suchościeralna i magnetyczna – czy warto je mieć w domu?

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Rynek daje nam dostęp do różnorodnego asortymentu, który jest w stanie nieco ułatwić wykonywanie poszczególnych zadań. Coraz więcej ludzi nieustannie narzeka na nadmiar obowiązków i niewystarczającą ilość czasu. Bez wątpienia społeczeństwo polskie jest bardzo zmobilizowane do pracy i nieustannie chce się rozwijać. Zatem co może nam pomóc w przemyślanym rozplanowaniu poszczególnych dni, nauce czy pracy? Najlepszym i zarazem najprostszym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na tablicę suchościeralną lub magnetyczną. Jeśli chcesz dowiedzieć się, dlaczego warto je mieć i w jaki sposób mogą przydać się również Tobie – koniecznie zostań z nami do końca.

W jakich pomieszczeniach tablica suchościeralna i magnetyczna to dobre rozwiązanie?

Nie ma ściśle określonych zasad co do miejsca, w którym powinny znaleźć się tablice suchościeralne i magnetyczne. Tak naprawdę decyzja należy do nas. Dlatego na samym początku, zanim zaczniesz przeglądać dostępny asortyment, zastanów się, jakie masz oczekiwania względem produktu, a także, do czego zamierzasz go używać. Możemy wyszczególnić trzy pomieszczenia w domu, w których najczęściej umieszczane są tablice.

  1. Gabinet

Nie da się nie zgodzić z faktem, że pandemia spowodowała wzrost znaczenia pracy zdalnej. Kiedyś w wielu branżach uważano ją za wręcz niemożliwą do wdrożenia, natomiast dziś jest po prostu codziennością. Tablica magnetyczna i suchościeralna w domowym gabinecie jest sporym ułatwieniem nie tylko do rozplanowywania obowiązków, ale także bardzo przydaje się podczas rozmów online z klientami, współpracownikami czy uczniami. Dzięki rozrysowaniu na tablicy omawianego zagadnienia nasi odbiorcy są w stanie lepiej zrozumieć przekaz, a co ważne, dzięki nawiązaniu takiej interakcji, pokazaniu siebie, swoich gestów i mimiki wzbudzamy w nich znacznie większe zainteresowanie niż podczas zwykłego udostępniania prezentacji. W ten sposób możesz także np. przeprowadzić w większym gronie burzę mózgów lub omówić ciąg przyczynowo skutkowy, aby wspólnie znaleźć problem pojawiający się w firmie.

  1. Pokój dziecka

Skoro tablice sprawdzają się w pracy, to zapewne domyślasz się już, że są one równie przydatne podczas nauki. Dziecku znacznie łatwiej coś wytłumaczyć na tablicy niż w zeszycie, ma ono wtedy nieco inną perspektywę, a Ty jesteś w stanie dokładnie rozpisać kwestię sprawiającą mu trudność. Co ważne w razie popełniania błędów czy niejasności można łatwo zmazać to, co się napisało i znów można zacząć po prostu od nowa – nie marnując w ten sposób ani jednej kartki papieru

  1. Kuchnia

Komu z nas zdarzyło się zapomnieć o ważnym spotkaniu, umówionej wizycie u fryzjera czy zakupach? Z pewnością kilka osób by się znalazło. Tablice magnetyczne i suchościeralne w kuchni, które możemy umieścić na lodówce czy ścianie, znacząco ułatwiają planowanie dnia oraz tygodnia. Dzięki temu każdego ranka możemy uzupełniać listę o nowe rzeczy lub zmodyfikować dotychczasowe, a co ważne jesteśmy z nimi po prostu na bieżąco.

Czym różni się tablica magnetyczna od suchościeralnej?

To, co łączy obie tablice to przede wszystkim ich funkcja i fakt, że pisze się po nich markerami suchościeralnymi. Natomiast w przypadku tablicy magnetycznej posiadamy dodatkową możliwość używania magnesów i przyczepiania notatek, czego nie można powiedzieć o tablicy suchościeralnej. Dlatego przed zakupem koniecznie zastanów się, która z nich lepiej sprawdzi się w Twoim przypadku.

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Co powinno być sprawdzone w trakcie budowy domu?
Co powinno być sprawdzone w trakcie budowy domu?
Budujesz dom albo planujesz budowę w najbliższym czasie? Dowiedz się, o co musisz zadbać, by ten proces przebiegał sprawnie i bezpiecznie.
Jak łączyć blaty w kuchni? Sprawdzone porady
Jak łączyć blaty w kuchni? Sprawdzone porady
Podpowiadamy, jak połączyć blaty kuchenne, aby osiągnąć jak najlepszy efekt.
Elegancja i praktyczność – dlaczego narożniki z funkcją spania podbijają rynek
Elegancja i praktyczność – dlaczego narożniki z funkcją spania podbijają rynek
Jak wpisują się w różne style aranżacji? W artykule będziemy sprawdzać, jak meble tego typu mogą odmienić każde pomieszczenie.
Ostatnie wpisy