Darmowe programy do projektowania domu
Trendy

Darmowe programy do projektowania domu

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Programy do tworzenia projektów domu i wnętrz nie są zarezerwowane jedynie dla architektów – wiele osób chętnie projektuje swój dom samodzielnie. Oto 5 darmowych programów do projektowania domu. 

Jeżeli masz w sobie żyłkę projektanta, stworzenie projektu własnego domu może być czystą przyjemnością. Swoje wnętrze urządzisz tak, jak sobie życzysz, a dodatkowo zaoszczędzić możesz sporą sumę pieniędzy, rezygnując z usług projektanta. Poniżej przedstawiamy kilka darmowych programów, przy pomocy których zaprojektujesz swoje wymarzone wnętrze. 

1. SketchUp Make

To darmowa wersja programu, z którego korzystają profesjonalni projektanci. Dzięki szerokiej gamie narzędzi, SketchUp umożliwia stworzenie praktycznie wszystkiego od podstaw. Ponadto, posiada również bogatą bibliotekę z gotowymi elementami. 

2. Blender

To wielofunkcyjny program, używany także do tworzenia gier i animacji. Z jego pomocą zaprojektujemy wymarzone wnętrze w 3D. Zaawansowane funkcje pozwolą zaplanować najdrobniejsze szczegóły. 

3. Autodesk HomeStyler

Narzędzie to działa z poziomu przeglądarki i jest całkowicie darmowe. Posiada wiele gotowych elementów i możliwość oglądania projektu z poziomu 2D i 3D. Warto jednak mieć na uwadze, że program nie ma spolszczenia. 

4. Sweet Home 3D

Z tym programem możemy idealnie dopasować meble i dodatki do naszych pomieszczeń. Mamy możliwość wgrać rzut mieszkania i dokładnie zaplanować każdy element wystroju. 

5. Roomstyler

Kolejne darmowe narzędzie dostępne z poziomu przeglądarki. Z dostępem do 120 tysięcy gotowych obiektów w bibliotece Roomstyler możemy stworzyć zadowalająca wizualizację swojego wnętrza.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Poduszka gryczana – jakie korzyści daje używanie poduszki z łuską gryki
Poduszka gryczana – jakie korzyści daje używanie poduszki z łuską gryki
Dla dobrego snu ważna jest nie tylko kołdra czy materac, ale również to, jaką wybierzemy poduszkę do spania, która powinna między innymi dopasowywać się do kształtu głowy.
Jak oszczędzać na kosztach eksploatacji przydomowych oczyszczalni ścieków dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym?
Jak oszczędzać na kosztach eksploatacji przydomowych oczyszczalni ścieków dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym?
Odkryj nowoczesne rozwiązania technologiczne pomagające w znacznym oszczędzaniu kosztów eksploatacji przydomowych oczyszczalni ścieków. Przedstawiamy praktyczne porady, które pomogą Ci zredukować wydatki.
5 faktów i mitów na temat klimatyzacji
5 faktów i mitów na temat klimatyzacji
Zastanawiasz się nad montażem klimatyzacji i poszukujesz rzetelnych informacji na jej temat? Niestety w świadomości społecznej pokutuje wiele mitów, które […]
Ostatnie wpisy