Dzieci projektują pluszaki – nowa kolekcja w IKEA
Pokój dzieckaTrendyWnętrza

Dzieci projektują pluszaki – nowa kolekcja w IKEA

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Od 2 listopada w sklepach IKEA dostępna jest nowa, limitowana seria SAGOSKATT, której twórcami są… dzieci! To projekty, które powstały przy okazji ubiegłorocznego konkursu rysunkowego. Po raz kolejny młodzi twórcy pokazali swoją kreatywność.

„Zabawa to poważna sprawa”

Takie przesłanie daje właśnie marka IKEA, bo to właśnie dzięki rozrywce, najmłodsi mogą się uczyć i rozwijać swoją kreatywność. To już 7. rok z rzędu, w którym poproszono małych projektantów do narysowania swoich wymarzonych przyjaciół. W konkursie wyłoniono aż 6 wyjątkowych projektów, które stały się prawdziwymi pluszakami, dostępnymi w sklepach.

Od początku listopada, aż do wyczerpania zapasów, w IKEA pojawiły się więc: Lama, Cukierek, Niedźwiedź, Człowiek-Globus, Auto-Bakłażan i Myszka-Biedronka.

Projekt pluszaka IKEA
Źródło: materiały prasowe / IKEA

Wiemy, jak ważna jest zabawa dla rozwoju dziecka, dlatego chcemy zrobić dla niej miejsce w naszym życiu oraz wspierać dzieci, których podstawowe prawa nie są respektowane – mówi Nina Hughes, kierownik ds. asortymentu i projektowania produktów dla dzieci w IKEA.

Nowe maskotki są projektowane przez dzieci z całego świata. W tym roku trwa kolejna, 8. edycja konkursu rysunkowego. Zgłoszenia można przesyłać za pomocą formularza na stronie: ikea.pl/zabawa

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak prawidłowo odwodnić teren budowy – praktyczne wskazówki
Jak prawidłowo odwodnić teren budowy – praktyczne wskazówki
Poznaj sposób na prawidłowe odwodnienie terenu budowy. Praktyczne wskazówki i efektywne metody, które chronią budowę przed wilgocią i zniszczeniami.
Płytki łazienkowe – jak je kupować mądrze?
Płytki łazienkowe – jak je kupować mądrze?
Płytki to najpopularniejszy materiał wykończeniowy do łazienek. Zapoznaj się z naszymi wskazówkami, aby wiedzieć, jak kupować je mądrze.
Prysznic do małej łazienki – jak wybrać odpowiedni model?
Prysznic do małej łazienki – jak wybrać odpowiedni model?
Posiadanie małej łazienki może być wyzwaniem, szczególnie jeśli chodzi o wybór prysznica.
Ostatnie wpisy