Dzieci projektują pluszaki – nowa kolekcja w IKEA
Pokój dzieckaTrendyWnętrza

Dzieci projektują pluszaki – nowa kolekcja w IKEA

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Od 2 listopada w sklepach IKEA dostępna jest nowa, limitowana seria SAGOSKATT, której twórcami są… dzieci! To projekty, które powstały przy okazji ubiegłorocznego konkursu rysunkowego. Po raz kolejny młodzi twórcy pokazali swoją kreatywność.

„Zabawa to poważna sprawa”

Takie przesłanie daje właśnie marka IKEA, bo to właśnie dzięki rozrywce, najmłodsi mogą się uczyć i rozwijać swoją kreatywność. To już 7. rok z rzędu, w którym poproszono małych projektantów do narysowania swoich wymarzonych przyjaciół. W konkursie wyłoniono aż 6 wyjątkowych projektów, które stały się prawdziwymi pluszakami, dostępnymi w sklepach.

Od początku listopada, aż do wyczerpania zapasów, w IKEA pojawiły się więc: Lama, Cukierek, Niedźwiedź, Człowiek-Globus, Auto-Bakłażan i Myszka-Biedronka.

Projekt pluszaka IKEA
Źródło: materiały prasowe / IKEA

Wiemy, jak ważna jest zabawa dla rozwoju dziecka, dlatego chcemy zrobić dla niej miejsce w naszym życiu oraz wspierać dzieci, których podstawowe prawa nie są respektowane – mówi Nina Hughes, kierownik ds. asortymentu i projektowania produktów dla dzieci w IKEA.

Nowe maskotki są projektowane przez dzieci z całego świata. W tym roku trwa kolejna, 8. edycja konkursu rysunkowego. Zgłoszenia można przesyłać za pomocą formularza na stronie: ikea.pl/zabawa

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak odnowić fugi? Kilka prostych metod
Jak odnowić fugi? Kilka prostych metod
Dbałość o wygląd fug na pewno sprawi, że nasza kuchnia lub łazienka będą wyglądały olśniewająco przez dłuższy czas. Fugi można też wymienić samodzielnie!
Modny golden rose w Twojej jadalni – zobacz inspiracje!
Modny golden rose w Twojej jadalni – zobacz inspiracje!
Golden rose to piękny i wszechstronny odcień. Sprawdź, z jakimi dodatkami będzie się najlepiej prezentował w jadalni.
Drzwi przylgowe a bezprzylgowe – jaka jest różnica?
Drzwi przylgowe a bezprzylgowe – jaka jest różnica?
Drzwi przylgowe czy bezprzylgowe? Na czym polega różnica między tymi dwoma modelami? Jakie mają wady i zalety oraz które gdzie sprawdzą się lepiej? Sprawdź!
Ostatnie wpisy