Sznury LED na balkonie, które urozmaicą Twoje rośliny
InspiracjeRośliny

Sznury LED na balkonie, które urozmaicą Twoje rośliny

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Każdy wielbiciel roślin, jeśli ma tylko możliwość to dopieszcza do ostatniego szczegółu swój balkon. Tworzy przemyślane aranżacje. Łączy odpowiednie gatunki kwiatów i roślin oraz dba o aranżację wystroju. Warto wtedy również pomyśleć o doborze oświetlenia, które urozmaici oraz podkreśli piękno roślin. Na jakie postawić?

Żarówki w starym stylu

To hit już od kilku sezonów. Sznur lampek LED w formie starych żarówek, doskonale podkreśli piękno roślin, a także stanie się ich efektowną ozdobą. Stworzy przyjemny klimat wieczorem, w którego trakcie spędzanie czasu na balkonie będzie czystą przyjemnością.

Wystarczy kropla!

Ciekawą propozycją stanie się połączenie sznurka światełek ledowych wraz ze starą konewką. Zasilanie światełek umieszczasz w środku, a sam sznur imituje wylewającą się z gardła konewki wodę. Najlepszy efekt osiągamy, kiedy połączymy kilka sznurków. 

Na owadzich skrzydłach

Efektownym urozmaiceniem roślin na balkonie może stać się sznur lampek LED, których żarówki mają formę owadów. Te urocze świetliki cudownie ozdobią drzewko czy krzew umieszczony na balkonie. Sprawdzą się również zaplątane w burzę kwiatów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*