Ile kosztuje ocieplenie dachu skośnego?
Budowa i remont

Ile kosztuje ocieplenie dachu skośnego?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Każdy właściciel domu jednorodzinnego wie, jak ważna jest termoizolacja. Jednym z głównych elementów, o które musimy się zatroszczyć jest dach i jego ocieplenie. Postanowiliśmy sprawdzić, ile może kosztować ocieplenie skośnego dachu oraz na co musimy zwrócić uwagę.

Przemyśl to!

Właściwe ocieplenie dachu przy użyciu odpowiednich środków pozwala nam na wprowadzenie znacznych oszczędności w energii cieplnej oraz jest to rozwiązanie dobre dla środowiska. Przy wyborze odpowiednich środków musimy zastanowić się również czy w przyszłości powierzchnia poddasza będzie użytkowana, czy też nie. Od tego często zależy dobór materiałów i w efekcie koszt końcowy przedsięwzięcia. 

Ile to może kosztować?

W zależności od wybranych przez nas materiałów ceny za metr kwadratowy wahają się od ok. 40 do 90 zł. Co więcej, jeśli nie chcemy zajmować się ocieplaniem własnoręcznie, konieczne będzie doliczenie kosztów robocizny wynajętej przez nas firmy, które mogą wynieść od 30 do 60 zł za m2.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jaka kabina prysznicowa do małej łazienki?
Jaka kabina prysznicowa do małej łazienki?
Małe wnętrze duży problem? Niekoniecznie. Zobacz, jaka kabina prysznicowa do łazienki o niewielkich wymiarach, będzie idealna!
Remont mieszkania jesienią — o czym musisz wiedzieć?
Remont mieszkania jesienią — o czym musisz wiedzieć?
Większość z nas decyduje się na remont mieszkania wiosną lub latem. Warto jednak rozważyć wykonanie niezbędnych prac jesienią lub zimą — poznaj zalety i wady takiego rozwiązania!
Najbardziej imponujące rośliny zwisające
Najbardziej imponujące rośliny zwisające
Jeśli lubisz rośliny zwisające, to mamy dla Ciebie nie lada gratkę – zestawienie najbardziej imponujących roślin zwisających. Sprawdź, jakie kwiaty trafiły na naszą listę.
Ostatnie wpisy