Ile kosztuje ocieplenie dachu skośnego?
Budowa i remont

Ile kosztuje ocieplenie dachu skośnego?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Każdy właściciel domu jednorodzinnego wie, jak ważna jest termoizolacja. Jednym z głównych elementów, o które musimy się zatroszczyć jest dach i jego ocieplenie. Postanowiliśmy sprawdzić, ile może kosztować ocieplenie skośnego dachu oraz na co musimy zwrócić uwagę.

Przemyśl to!

Właściwe ocieplenie dachu przy użyciu odpowiednich środków pozwala nam na wprowadzenie znacznych oszczędności w energii cieplnej oraz jest to rozwiązanie dobre dla środowiska. Przy wyborze odpowiednich środków musimy zastanowić się również czy w przyszłości powierzchnia poddasza będzie użytkowana, czy też nie. Od tego często zależy dobór materiałów i w efekcie koszt końcowy przedsięwzięcia. 

Ile to może kosztować?

W zależności od wybranych przez nas materiałów ceny za metr kwadratowy wahają się od ok. 40 do 90 zł. Co więcej, jeśli nie chcemy zajmować się ocieplaniem własnoręcznie, konieczne będzie doliczenie kosztów robocizny wynajętej przez nas firmy, które mogą wynieść od 30 do 60 zł za m2.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Gotowe schody wewnętrzne – rozwiązanie dla oszczędnych
Gotowe schody wewnętrzne – rozwiązanie dla oszczędnych
Nie sposób zamieszkać w domu piętrowym bez schodów, jednak ich zamówienie i montaż może sprawić, że moment wprowadzenia się do domu ulegnie opóźnieniu. Dlatego właśnie warto postawić na gotowe schody wewnętrzne, które pozwolą zaoszczędzić nie tylko sporo pieniędzy, ale również mnóstwo cennego czasu.
Hotel dla owadów – zrób go sam!
Hotel dla owadów – zrób go sam!
Chcesz dowiedzieć się, czym jest hotel dla owadów i jak go samemu zrobić? Poznaj nasze wskazówki.
Zmiany w prawie budowlanym od 2021 roku
Zmiany w prawie budowlanym od 2021 roku
W 2021 roku wejdą w życie zaostrzone przepisy prawa budowlanego. Sprawdź jakie nowe przepisy będą obowiązywać w nowym roku i na czym polegają.
Ostatnie wpisy