Jakie sprzęty są przydatne do profesjonalnego sprzątania?
Inne

Jakie sprzęty są przydatne do profesjonalnego sprzątania?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Pracownicy każdej profesjonalnej firmy sprzątającej wyposażeni są w wysokiej jakości narzędzia do pracy. Różne branże wymagają innego rodzaju urządzeń, ważne jest jednak, by były one niezawodne, proste w obsłudze i skuteczne. Zobacz, jakie sprzęty sprawdzą się najlepiej w tym biznesie.

Maszyny do mycia podłóg kablowe

Profesjonalna firma sprzątająca powinna wyposażyć swoich pracowników w maszyny do mycia podłóg. Te urządzenia sprawiają, że porządkowanie nawet większych obszarów staje się o wiele łatwiejsze. Wielofunkcyjne narzędzia zapewniają maksymalną wydajność i wygodę czyszczenia. Maszyny do mycia podłóg kablowe świetnie sprawdzają się w przypadku praktycznie każdego rodzaju podłoża – od dywanów po podłogi i schody ruchome, aż do mat wejściowych i standardowych wycieraczek. Dzięki nim pracownicy sprawnie uzyskają doskonałe rezultaty mycia!

Odkurzacze do liści spalinowe

W kontekście oczyszczania chodników, placów i terenów zielonych warto, by w firmie do dyspozycji pracowników znalazły się odkurzacze spalinowe do liści. Te urządzenia zapewniają ponadprzeciętny komfort i są niezawodne. Z ich pomocą z różnych przestrzeni z łatwością znikają liście, trawa, a także inne zanieczyszczenia. 

Sprzęt do mycia okien

Niezwykle przydatny jest też profesjonalny sprzęt do mycia okien, w tym m.in. ściągaczki do szyb, stelaże, packi, myjki, a także kije teleskopowe do mycia na wysokościach i wiele innych narzędzi. Z pewnością doceni je każdy pracownik, a także zleceniobiorca, który będzie cieszył się efektami, które uzyskamy dzięki nim.

Odkurzacze

To jedno z najpotrzebniejszych narzędzi do sprzątania. Zaletą tego rodzaju urządzeń jest ich niewielki rozmiar i mobilność. Każdy odkurzacz powinien jednak posiadać cały komplet niezbędnych akcesoriów, które usprawniają pracę użytkującego. Warto, by firma wyposażona była i w odkurzacze do pracy na sucho, i ten piorący, ponieważ wówczas pracownicy będą mogli wykorzystać je w zależności od potrzeb i oczekiwań zleceniodawcy. 

Warto zastanowić się też nad zakupem odkurzacza do prania tapicerek. Ten sprzęt sprawdzi się przede wszystkim w hotelach, sklepach czy restauracjach, ale i w gospodarstwie domowym. Urządzenia można wykorzystać do prania foteli, łóżek, ławek z obiciem materiałowym, a także innych materiałowych elementów wyposażenia wnętrz. 

Parownica

Zalety myjki parowej docenia coraz więcej firm sprzątających. Parownice to profesjonalne urządzenia, które przeznaczone są m.in. do oczyszczania powierzchni oraz ich dezynfekcji. Tak jak w przypadku odkurzaczy, często zakupić można parownice z zestawem niezbędnych akcesoriów, w którego skład wchodzi m.in. szczotka do podłóg, skrobaki, myjki i wiele innych. 

Osuczacze kondensacyjne powietrza

W każdym pomieszczeniu ważna jest optymalna wilgotność, która w przestrzeni mieszkalnej powinna wynosić około 40 – 60 procent. Oczywiście inne wskaźniki obowiązują jednak w przypadku zakładów przemysłowych. Jeśli jednak normy są znacząco przekroczone, warto pomyśleć o zastosowaniu osuczaczy kondensacyjnych powietrza, który pozwala na ich regulację w zależności od potrzeb. 

Fot.: Tima Miroshnichenko/pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Bon mieszkaniowy – kto będzie mógł go otrzymać?
Bon mieszkaniowy – kto będzie mógł go otrzymać?
Bon mieszkaniowy ma być kolejnym wsparciem dla Polaków starających się o mieszkanie. Jak będzie działał taki bon? Kto z niego skorzysta? Sprawdź!
Cateringi dietetyczne – rośnie ich popularność
Cateringi dietetyczne – rośnie ich popularność
Zestaw zdrowych posiłków na cały dzień zamawiają nie tylko zapracowani mieszkańcy dużych miast, ale wszyscy ci, którzy pomimo braku wiedzy na temat zdrowego odżywiania chcą by ich codzienna dieta była zbilansowana i urozmaicona.
Zalety odpływu liniowego
Zalety odpływu liniowego
Zastanawiasz się nad montażem odpływu liniowego w swojej łazience? Podpowiadamy, jakie są zalety takiego rozwiązania!
Ostatnie wpisy