Świąteczne dekoracje wnętrz polskich celebrytów – sprawdź!
Trendy

Świąteczne dekoracje wnętrz polskich celebrytów – sprawdź!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jesteś ciekawy w jaki sposób polskie gwiazdy ozdobiły swoje domy i nadały mu niepowtarzalny, świąteczny klimat? Sprawdziliśmy to!

Często umieszczamy w sieci zdjęcia świątecznych dekoracji i przedświątecznych przygotowań. Pomimo tego, że rok 2020 jest bardzo specyficzny, w polskich domach nie zabrakło cieszenia się z atmosfery Świąt Bożego Narodzenia. Wiele znanych osób podzieliło się w sieci swoimi wystrojami domów, dekoracjami świątecznymi a nawet świątecznymi wypiekami.

Internautów zaskakuje Kasia Zielińska, która pokazuje swoje mieszkanie i świąteczny klimat. Inspiruje swoich odbiorców ważnymi chwilami i pomysłami na wypieki. 

Rodzinnymi chwilami dzieli się na instagramie Ola Nowak, influencerka i idolka młodych dziewczyn. Można na jej profilu znaleźć piękne, klimatyczne posty i zainspirować się spędzanym czasem z bliskimi.

Swoją świąteczną choinką podzieliła się również Wiktoria Gąsiewska znana z serialu rodzinka.pl, która za pomocą aplikacji Tik Tok pokazała jak szykuje na święta swoją choinkę.

Świąteczny klimat było można poczuć u Małgorzaty Rozenek, która wraz ze swoją rodziną inspirowała pięknym klimatem.

Niesamowitym  klimatem w grudniowym czasie zarażała nas również Anna Lewandowska z rodzinką.

A 6 grudnia pod choinką znalazły się już prezenty u znanej z Dzień Dobry TVN – Pauliny Krupińskiej.

Nie mogło się też obyć bez niesamowitych dekoracji u projektantki wnętrz- Doroty Szelągowskiej. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia i aż chce się wrócić do grudniowego okresu! 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Co ma wpływ na bezpieczeństwo w zakładzie przemysłowym?
Co ma wpływ na bezpieczeństwo w zakładzie przemysłowym?
Zastanawiasz się, przy użyciu jakich metod możesz zwiększyć bezpieczeństwo w zakładzie przemysłowym? W artykule wybieramy niektóre rozwiązania, które warto wdrożyć w przemyśle.
Ogrzewanie gazowe w domu
Ogrzewanie gazowe w domu
Ogrzewanie to jedna z najważniejszych rzeczy, którą należy dokładnie rozplanować, planując budowę lub modernizację domu. Metod na ogrzanie budynku jest bardzo wiele. Można wybrać np. piec na węgiel lub drewno, który wymaga nieustannej kontroli i jest rozwiązaniem najmniej ekologicznym, lub energooszczędną pompę ciepła, której koszt początkowy wynosi zazwyczaj aż kilkadziesiąt tysięcy złotych.
Wielka wyprzedaż roślin doniczkowych we Wrocławiu
Wielka wyprzedaż roślin doniczkowych we Wrocławiu
Tej okazji nie mogą przegapić miłośnicy zieleni! W marcu we Wrocławiu odbędzie się Festiwal Roślin, czyli wielka wyprzedaż roślin doniczkowych.
Ostatnie wpisy