Wielka wyprzedaż roślin doniczkowych we Wrocławiu
Trendy

Wielka wyprzedaż roślin doniczkowych we Wrocławiu

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Prawdziwa gratka dla fanów zieleni! Już 27 marca we Wrocławiu odbędzie się Festiwal Roślin, czyli wielka wyprzedaż roślin doniczkowych. 

Fot. Pexels / Pixabay 

Wydarzenie organizowane jest przez Festiwal Roślin – sklep z roślinami doniczkowymi. Odbędzie się w weekend 27-28 marca we wrocławskim Browarze Mieszczańskim. Wyprzedaż startuje o godzinie 10:00 i potrwa do godziny 18:00. Wstęp jest bezpłatny.

To doskonała okazja dla wszystkich fanów roślin doniczkowych do zakupu nowych gatunków po okazyjnych cenach – organizatorzy zapewniają szeroki wybór i świetną jakość roślin prosto z hodowli. Festiwal Roślin to też idealna szansa dla tych, którzy chcą rozpocząć domową uprawę. Różnorodność gatunków i dobre ceny pozwolą każdemu wybrać coś odpowiedniego dla siebie.

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/507621540200280/

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Wilgoć w piwnicy – jak z nią walczyć?
Wilgoć w piwnicy – jak z nią walczyć?
Masz problem z wilgocią w piwnicy? Podpowiadamy, co zrobić!
Gdzie umieścić tablicę informacyjną budowy?
Gdzie umieścić tablicę informacyjną budowy?
Nieważne, czy budujesz dom, czy garaż. Każda inwestycja, wymagająca pozwolenia na budowę lub zgłoszenia, musi mieć swój dziennik budowy oraz żółtą tablicę informacyjną.
Wzory i kolory mozaiki, które idealnie komponują się w łazience
Wzory i kolory mozaiki, które idealnie komponują się w łazience
Mozaika to piękny element dekoracyjny, który może dodać łazience wyjątkowego charakteru. Dzięki różnym kolorom i wzorom, mozaika może pomóc w stworzeniu spersonalizowanej i unikalnej przestrzeni łazienkowej. W tym artykule omówimy najbardziej popularne wzory i kolory mozaiki, które idealnie komponują się w łazience.
Ostatnie wpisy