IKEA rusza z transmisjami online na Facebooku – Zakupy Na Żywo
Trendy

IKEA rusza z transmisjami online na Facebooku – Zakupy Na Żywo

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Ruszył nowy format IKEI – zakupy na żywo podczas transmisji online. To szansa na skorzystanie z wyjątkowych ofert oraz możliwość zobaczenia atrakcyjnych rozwiązań dla domu.

IKEA Zakupy Na Żywo oferuje pasjonatom wnętrz możliwość zobaczenia pomysłowych aranżacji i ciekawych produktów dla domu. Zainteresowani mogą również skorzystać z atrakcyjnych ofert, dostępnych jedynie podczas transmisji.

Źródło: materiały prasowe IKEA

Transmisje odbywają się na profilu IKEA na Facebooku oraz na stronie IKEA.pl. Odcinki nadawane są ze studia IKEA w poniedziałki oraz czwartki w godzinach wieczornych i trwają około 45 minut. Każdy odcinek prezentuje inny motyw przewodni i mnóstwo inspiracji.

Emisja pierwszego odcinka odbyła się 8 kwietnia o godzinie 18:00, a jego tematem głównym były produkty przydatne w każdej kuchni.

Informacje odnośnie kolejnych odcinków udostępniane są na profilu IKEA na Facebooku.

Źródło: biuroprasowe.ikea.pl

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Akcesoria dla graczy – inwestycja w komfort i jakość rozgrywki
Akcesoria dla graczy – inwestycja w komfort i jakość rozgrywki
Aby cieszyć się grą komputerową, niezbędne są nie tylko odpowiednie oprogramowanie i sprzęt, ale również akcesoria. Dobrej jakości akcesoria dla graczy wpływają na komfort i jakość rozgrywki, a także poprawiają ergonomię i zapobiegają dolegliwościom kręgosłupa i mięśni. W tym artykule omówimy najważniejsze akcesoria dla graczy oraz przedstawimy, dlaczego inwestycja w dobrej jakości akcesoria to inwestycja w komfort i jakość rozgrywki.
Budujesz dom? Tego lepiej nie rób sam!
Budujesz dom? Tego lepiej nie rób sam!
Budowa domu wiąże się z ogromną inwestycją. Zobacz, co warto oddelegować specjalistom, jeśli chcesz za to zabrać się samodzielnie.
TOP 10 pomysłów na bibliotekę pod schodami
TOP 10 pomysłów na bibliotekę pod schodami
Chcesz mieć biblioteczkę pod schodami? Zerknij na TOP 10 inspiracji biblioteczki pod schodami.
Ostatnie wpisy