Kolory 2021 roku wybrane – Pantone zadecydowało!
Trendy

Kolory 2021 roku wybrane – Pantone zadecydowało!

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Pantone Color Institute co roku wybiera jeden odcień, który będzie królować w designie przez najbliższe 12 miesięcy. 2020 rok jest wyjątkowy pod wieloma względami, dlatego zdecydowano się na wyłonięcie dwóch wiodących odcieni. Jakich?

Jasnoszary i żółty – kolory 2021 roku

Symbolicznymi odcieniami, które będą królować w trendach w 2021 roku jest jasnoszary, tzw. ultimate grey oraz żółty, illuminaging. Pierwszy z nich kojarzy się ze spokojem i stabilizacją, których tak bardzo potrzeba w tym trudnym dla wszystkich czasie. Z kolei słoneczna żółć niesie za sobą nadzieję, pozytywną energię i optymizm.

Jak widać, dwa kontrastujące ze sobą kolory wybrane przez Pantone Color Institute to nie tylko wyznaczenie trendy, ale także zagłębienie się w problemy społeczne, z którymi borykamy się w tym dziwnym, 2020 roku.

Jak wprowadzić kolory Pantone do wnętrza?

Tak naprawdę, żółć i szarość mogą być prawdziwą inspiracją w projektowaniu wnętrz. Wystarczy wprowadzić kolorystyczny akcent jako sofę, fotel albo tkaniny, które totalnie odmienią salon czy sypialnię. Zobacz kilka inspiracji.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czym ogrzewać dom?
Czym ogrzewać dom?
Decyzje dotyczące Twoje przyszłego domu bywają dość trudne i należy podejmować je, myśląc o wielu czynnikach wpływających na Twoją sytuację. Założenie systemu grzewczego w domu należy do tego typu trudnych wyborów. Zanim zainwestujesz w jakiekolwiek rozwiązanie, zapoznaj się z realiami, które się z nim wiążą.
Jak prawidłowo dobrać i pielęgnować płoty wiklinowe do swojego ogrodu?
Jak prawidłowo dobrać i pielęgnować płoty wiklinowe do swojego ogrodu?
Poznaj zarówno metody doboru idealnego płotu wiklinowego jak i tajniki jego pielęgnacji. Dowiedz się, jak tworzyć prywatność i bezpieczeństwo w ogrodzie dzięki naturalnym rozwiązaniom.
Jak odnowić fugi? Kilka prostych metod
Jak odnowić fugi? Kilka prostych metod
Dbałość o wygląd fug na pewno sprawi, że nasza kuchnia lub łazienka będą wyglądały olśniewająco przez dłuższy czas. Fugi można też wymienić samodzielnie!
Ostatnie wpisy