HalfPrice — nowa sieć sklepów w Polsce
Trendy

HalfPrice — nowa sieć sklepów w Polsce

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

To doskonała wiadomość dla wszystkich osób lubiących wysoką jakość w przystępnej cenie. Na polski rynek wchodzi kolejna sieć sklepów z kategorii off-price, która oferuje szeroką gamę markowych produktów w naprawdę atrakcyjnych cenach. Będziemy mogli kupić tam obuwie, odzież, kosmetyki i wiele więcej!

Czego jeszcze możemy szukać w HalfPrice?

Polscy klienci już od maja mogą w nowych sklepach otwartych między innymi w Warszawie, Wrocławiu, Szczecinie, Opolu, Kielcach czy Bielsku-Białej kupić taniej markową odzież, kosmetyki, obuwie, zabawki, akcesoria i to, co ucieszy najbardziej każdego domatora — wyposażenie, dodatki do domu oraz dekoracje. Co istotne gama produktów oraz marek dostępnych w sieci ma być ciągle powiększana, tak by zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów o różnych gustach i upodobaniach. Do końca roku w naszym kraju ma powstać 60 sklepów HalfPrice, jesienią będziemy mogli zacząć składać zamówienia w ich sklepie internetowym. Sieć nowo otwartych sklepów należy do Grupy CCC.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Urocze wnętrza, czyli jak stworzyć styl kawaii
Urocze wnętrza, czyli jak stworzyć styl kawaii
Co jest najbardziej charakterystyczne dla tego szczególnego stylu?
Kwiaty łatwe w uprawie – TOP 10
Kwiaty łatwe w uprawie – TOP 10
Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z ogrodnictwem, zwróć uwagę na kwiaty łatwe w uprawie. Dzięki nim nabierzesz pewności siebie w […]
Bramy rolowane – wady i zalety
Bramy rolowane – wady i zalety
Zastanawiasz się nad montażem bramy roletowej w swoim garażu? Zanim zdecydujesz, poznaj zalety i wady takiego rozwiązania.
Ostatnie wpisy