Sypialnia w hotelowym stylu – 4 ważne elementy
SypialniaWnętrza

Sypialnia w hotelowym stylu – 4 ważne elementy

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Hotelowa sypialnia kojarzy się z przytulnością i funkcjonalnością. Zwykle ma mały metraż, a mieści się tam łóżko, biurko, kanapa, szafki nocne i szafy na ubrania. Jak zaaranżować sypialnię w hotelowym stylu? Zobacz nasze inspiracje.

Zagłówek – ważny element łóżka

Jeśli duże łóżko na środku sypialni w stylu hotelowym, to musi być zagłówek. Jest on nie tylko elementem dekoracyjnym, ale też przyjemnym w dotyku, kiedy np. chcemy obejrzeć film czy poczytać książkę.

Zasłony jako element dekoracyjny okna

W hotelach często korzystamy z zasłon. Mają one sprawić, że poczujemy się lepiej i zapewnimy sobie więcej prywatności. Pod zasłonami często są subtelne firany, bez zbędnych zdobień. Postaw też na takie rozwiązaniu w swojej sypialni w stylu hotelowym.

Małe biurko – wiele rozwiązań

W sypialni w stylu hotelowym nie może zabraknąć małego biurka wraz z krzesłem. Tam możesz zorganizować swoje miejsce do pracy, spełniania hobby, a także dbania o swoją urodę.

Obrazy nad łóżkiem

Na pewno spotkałeś się z tym, że w hotelach na ścianie tuż nad łóżkiem, wiszą piękne obrazy. Często też mają one powiązanie z miejscowością, w której przebywasz albo charakterem otoczenia, np. motywy morskie. Tak samo zrób w swojej sypialni. Pozwól, aby pomieszczenie miało wyjątkowy charakter i od razu było wiadomo, kto w nim przebywa na co dzień.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wybrać odpowiedni system wentylacyjny dla twojego domu?
Jak wybrać odpowiedni system wentylacyjny dla twojego domu?
Poznaj kluczowe kryteria do wyboru właściwego systemu wentylacji dla twojego domu. Dowiedz się, jak zapewnić optymalną jakość powietrza w domu, korzystając z odpowiedniego rozwiązania.
4 inspiracje na aranżację stołu – nie tylko na święta!
4 inspiracje na aranżację stołu – nie tylko na święta!
Chcesz, aby Twój stół robił wrażenie podczas rodzinnych spotkań? Zobacz 4 inspiracje na aranżację stołu!
Budowa czteropiętrowego bloku w miesiąc? To możliwe!
Budowa czteropiętrowego bloku w miesiąc? To możliwe!
Budowa czteropiętrowego budynku w miesiąc może wydawać się zadaniem nie do wykonania, ale dzięki technologii budownictwa prefabrykowanego jest to jak najbardziej możliwe.
Ostatnie wpisy