Sypialnia w hotelowym stylu – 4 ważne elementy
SypialniaWnętrza

Sypialnia w hotelowym stylu – 4 ważne elementy

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Hotelowa sypialnia kojarzy się z przytulnością i funkcjonalnością. Zwykle ma mały metraż, a mieści się tam łóżko, biurko, kanapa, szafki nocne i szafy na ubrania. Jak zaaranżować sypialnię w hotelowym stylu? Zobacz nasze inspiracje.

Zagłówek – ważny element łóżka

Jeśli duże łóżko na środku sypialni w stylu hotelowym, to musi być zagłówek. Jest on nie tylko elementem dekoracyjnym, ale też przyjemnym w dotyku, kiedy np. chcemy obejrzeć film czy poczytać książkę.

Zasłony jako element dekoracyjny okna

W hotelach często korzystamy z zasłon. Mają one sprawić, że poczujemy się lepiej i zapewnimy sobie więcej prywatności. Pod zasłonami często są subtelne firany, bez zbędnych zdobień. Postaw też na takie rozwiązaniu w swojej sypialni w stylu hotelowym.

Małe biurko – wiele rozwiązań

W sypialni w stylu hotelowym nie może zabraknąć małego biurka wraz z krzesłem. Tam możesz zorganizować swoje miejsce do pracy, spełniania hobby, a także dbania o swoją urodę.

Obrazy nad łóżkiem

Na pewno spotkałeś się z tym, że w hotelach na ścianie tuż nad łóżkiem, wiszą piękne obrazy. Często też mają one powiązanie z miejscowością, w której przebywasz albo charakterem otoczenia, np. motywy morskie. Tak samo zrób w swojej sypialni. Pozwól, aby pomieszczenie miało wyjątkowy charakter i od razu było wiadomo, kto w nim przebywa na co dzień.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wybrać ekskluzywne meble wypoczynkowe do salonu?
Jak wybrać ekskluzywne meble wypoczynkowe do salonu?
Jak znaleźć idealne meble wypoczynkowe, które nie zawiodą pod względem jakości wykonania, oferowanego komfortu i designu? To pytanie z pewnością zadają sobie wszyscy, którzy pragną stworzyć dopracowaną pod każdym aspektem przestrzeń salonu.
Wybierz odpowiednie rośliny do Twojego wnętrza
Wybierz odpowiednie rośliny do Twojego wnętrza
W tym artykule omówimy, jak wybrać odpowiednie rośliny do Twojego wnętrza, aby stworzyć przyjemną atmosferę i cieszyć się korzyściami, jakie niosą ze sobą.
Czy w 2021 roku więcej zapłacimy za prąd?
Czy w 2021 roku więcej zapłacimy za prąd?
Już od stycznia wyższe rachunki za prąd czekają na gospodarstwa domowe, i firmy. Szacowane jest, że Polacy zapłacą o ok. 11-12% więcej niż w tym roku.
Ostatnie wpisy