Koronawirus a targi wnętrzarskie - sprawdź najnowsze daty wydarzeń
Designed by Freepik
Trendy

Koronawirus a targi wnętrzarskie – sprawdź najnowsze daty wydarzeń

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Przez pandemię koronawirusa wiele targów wnętrzarskich zostało odwołanych, a część przełożona została na inny termin. Sprawdź nowe terminy tych wydarzeń.

Targi Warsaw Gift&Deco Show mają odbyć się między 11 a 13 marca 2021 roku. Będzie można zobaczyć na nich ciekawe akcesoria florystyczne. Pojawią się też stoiska tematyczne związane z tekstyliami, ceramiką oraz nakryciami do stołu. Podobne targi odbyć się mają między 27 a 30 października 2021 roku w Ptak Warsaw Expo. W godzinach od 10:00 do 18:00 na targach WARSAW HOME & CONTRACT, będzie można zapoznać się z najnowszymi trendami w wyposażeniu wnętrz. Podczas targów odbędą się wystawy producentów mebli i wyposażenia, którzy proponują ciekawe rozwiązania związane ze zwiększeniem funkcjonalności naszej przestrzeni domowej. 

Dekoracje w stylu glamour, które urozmaicą Twoje wnętrze
Poprzedni artykuł
Moda na suche bukiety – jakie rośliny się do tego nadają?
Następny artykuł
Anna Dobrut
Copywriterka i fanka nowości wnętrzarskich. Studiowała filologię polską ze specjalnością redakcyjno-wydawniczą. Właścicielka firmy Hero-Writer, zajmującej się marketingiem internetowym oraz copywritingiem. Interesuje się również nowymi trendami oraz modą.
Może Cię zainteresować

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *