Szafka na buty z palet — DIY
Zrób to sam

Szafka na buty z palet — DIY

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Czasem, żeby mieć praktyczny i ekstrawagancki mebel w swoim domu, nie musimy wydawać na niego dużo pieniędzy i zrobić go samemu, przy okazji działając w zgodzie z zasadami recyklingu. Co więcej, wykorzystując palety, zapewniasz sobie porządek w przedpokoju i już nigdy nie potkniesz się o rozrzucone w przedpokoju buty. 

Jak zrobić szafkę na buty z palet? 

Na początku musisz zdecydować, jak dużą szafkę zamierzasz zrobić i sprawdzić, ile miejsca w przedpokoju możesz na nią poświęcić. W przypadku kiedy potrzebujesz szafkę na buty na wysokim obcasie, wystarczy Ci jedna paleta. Przetnij ją na pół, złącz, a następnie przeszlifuj papierem ściernym. Na koniec pomaluj na wybrany przez Ciebie kolor i przymocuj pionowo do ściany. 

W przypadku szafki z siedziskiem po przemierzeniu wymiarów przygotuj paletę lub dwie (zależy ile kondygnacji będzie mieć szafeczka oraz czy przewidujesz również oparcie). Kiedy wybierasz mniejszą opcję, przytnij paletę na pół, a następnie nałóż na siebie części mocując je do siebie, w dużej po prostu pomiń cięcie. Zabieg powtórz w zależności od ilości interesujących Cię kondygnacji. Następnie zeszlifuj boki i ranty i pomaluj. Możesz przymocować również oparcie oraz kółka, które pozwolą przestawiać szafkę bez konieczności rysowania podłogi.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Co jest niezbędne w prowadzeniu firmy sprzątającej?
Co jest niezbędne w prowadzeniu firmy sprzątającej?
Podpowiadamy, od czego zacząć prowadzenie własnej firmy sprzątającej!
Plastry wykrywalne – innowacyjne rozwiązanie dla przemysłu spożywczego
Plastry wykrywalne – innowacyjne rozwiązanie dla przemysłu spożywczego
Plastry wykrywalne to specjalne plastry, które pomagają w wykryciu obecności metalowych elementów w produkcie spożywczym. Dzięki swojej unikalnej budowie i zastosowaniu nowoczesnych technologii, plastry wykrywalne znacznie zwiększają bezpieczeństwo i jakość produkcji. W artykule omówimy, czym są plastry wykrywalne, jakie są ich zalety oraz jakie są ich zastosowania w przemyśle spożywczym.
Remont w kuchni – od czego zacząć?
Remont w kuchni – od czego zacząć?
Dobre zaplanowanie remontu kuchni pozwoli Ci uniknąć pomyłek. Sprawdź, o czym pamiętać przed wprowadzeniem zmian w najważniejszym pomieszczeniu w domu.
Ostatnie wpisy