Line art. we wnętrzach — nowoczesne dekoracje
Trendy

Line art. we wnętrzach — nowoczesne dekoracje

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Delikatność, kobiecość, subtelność, piękno i minimalizm — to cechy wyróżniające coraz bardziej modny w ostatnim czasie trend na line art. we wnętrzach. Dziś powiemy Wam, czym się wyróżnia oraz podrzucimy garść inspiracji, które możecie przenieść do swoich wnętrz w postacie nowoczesnych i efektownych, a zarazem prostych dekoracji.

Line art. czym jest? 

Line art. to grafika liniowa opierająca się na samym konturze. Najczęściej prezentuje elementy ciała, w szczególności kobiecego, oraz uwypukla ich piękno. Jego oszczędna forma doskonale wpasowała się w minimalistyczne wnętrza i nadała im artystycznego sznytu. 

Plakaty

Szalenie popularne w ostatnim czasie są plakaty w stylu line art. Przeważnie na białym lub innym jasnym tle umieszczony jest kontur ciała, bądź tylko jego elementu za pomocą konturu. Spotkać możemy również piękne motywy floralne. To prosty, a zarazem szykowny dodatek nadający wnętrzu charakteru i awangardowej nutki. 

Rzeźby 

Spotkać możemy również małe rzeźby wykonane przeważnie z drutu w czarnym kolorze, które dają niesamowity efekt trójwymiarowości. Cudownie prezentują się na gładkiej, jasnej płachcie koloru, będąc nowoczesną dekoracją w artystycznym duchu. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Tradycyjna a elektroniczna recepta. Jakie są różnice?
Tradycyjna a elektroniczna recepta. Jakie są różnice?
Recepty odgrywają kluczową rolę w systemie opieki zdrowotnej, umożliwiając pacjentom dostęp do leków i terapii. W miarę jak technologia ewoluuje, również proces wystawiania i korzystania z recept ulega zmianom.
Podłączenie hydrauliki na budowie – co się przyda?
Podłączenie hydrauliki na budowie – co się przyda?
Na każdej budowie hydraulika to podstawa. Zobacz, co przyda się do jej podłączenia.
Kiedy przydatne mogą być domy z kontenerów?
Kiedy przydatne mogą być domy z kontenerów?
Domy mieszkalne oraz pomieszczenia biurowe i socjalne z kontenerów to coraz szybciej rozwijający się trend. Dowiedz się, jak wyglądają takie nowoczesne i mobilne budynki oraz dlaczego warto zdecydować się na to innowacyjne rozwiązanie.
Ostatnie wpisy