Line art. we wnętrzach — nowoczesne dekoracje
Trendy

Line art. we wnętrzach — nowoczesne dekoracje

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Delikatność, kobiecość, subtelność, piękno i minimalizm — to cechy wyróżniające coraz bardziej modny w ostatnim czasie trend na line art. we wnętrzach. Dziś powiemy Wam, czym się wyróżnia oraz podrzucimy garść inspiracji, które możecie przenieść do swoich wnętrz w postacie nowoczesnych i efektownych, a zarazem prostych dekoracji.

Line art. czym jest? 

Line art. to grafika liniowa opierająca się na samym konturze. Najczęściej prezentuje elementy ciała, w szczególności kobiecego, oraz uwypukla ich piękno. Jego oszczędna forma doskonale wpasowała się w minimalistyczne wnętrza i nadała im artystycznego sznytu. 

Plakaty

Szalenie popularne w ostatnim czasie są plakaty w stylu line art. Przeważnie na białym lub innym jasnym tle umieszczony jest kontur ciała, bądź tylko jego elementu za pomocą konturu. Spotkać możemy również piękne motywy floralne. To prosty, a zarazem szykowny dodatek nadający wnętrzu charakteru i awangardowej nutki. 

Rzeźby 

Spotkać możemy również małe rzeźby wykonane przeważnie z drutu w czarnym kolorze, które dają niesamowity efekt trójwymiarowości. Cudownie prezentują się na gładkiej, jasnej płachcie koloru, będąc nowoczesną dekoracją w artystycznym duchu. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie prace zlecić firmom budowlanym?
Jakie prace zlecić firmom budowlanym?
Mimo że wiele prac budowlanych można z powodzeniem wykonać samodzielnie, to niektóre z nich lepiej zlecić fachowcom. Poznaj naszą listę prac, które lepiej oddać w ręce profesjonalistów.
Kuchnia ergonomiczna: Jak zaplanować przestrzeń roboczą dla komfortowego gotowania?
Kuchnia ergonomiczna: Jak zaplanować przestrzeń roboczą dla komfortowego gotowania?
Planowanie kuchni ergonomicznej: Kluczowe czynniki dla wygodnego i efektywnego gotowania.
Jak znaleźć dobrą ekipę remontową?
Jak znaleźć dobrą ekipę remontową?
Planujesz remont i szukasz dobrej ekipy remontowej? Wskazujemy, na co zwrócić uwagę przed nawiązaniem współpracy z fachowcami.
Ostatnie wpisy