TME – dystrybutor komponentów elektronicznych najwyższej jakości
Inne

TME – dystrybutor komponentów elektronicznych najwyższej jakości

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Czy mała rodzinna firma może stać się globalnym dystrybutorem? Oczywiście, że tak. Doskonałym tego przykładem jest TME. Ciężka praca, dokształcanie się i uczciwe podejście do klienta sprawiły, że TME nie ma sobie równych. W ofercie można znaleźć najwyższej jakości komponenty elektroniczne, elektrotechniczne, a także wyposażenia warsztatowego.

Profesjonalizm i uczciwe podejście do klienta, czyli motto TME

TME posiada już ponad 30-letnie doświadczenie i choć jest to firma o globalnym zasięgu, nadal stawia na rodzinną atmosferę w firmie, wszak właściciele wierzą, że pozytywna atmosfera w pracy, ale też pełne poszanowanie pracownika gwarantuje najlepsze efekty. Trzeba przyznać, że to uczciwe podejście daje efekty, gdyż TME jest jednym z największych dystrybutorów różnorodnych komponentów elektronicznych. Co istotne, sukcesywnie rozwija swoją działalność i ciągle dociera do nowych rynków. TME posiada aż 11 spółek zależnych, które działają w Wielkiej Brytanii, USA, czy Chinach. Zatrudnia ponad 1200 pracowników na całym świecie. Oferta produktów jest naprawdę bogata. Ten dystrybutor stawia tylko na najlepszej jakości towary, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. 

Pomoc poprzez innowacje, czyli dewiza TME

Pomimo ogólnoświatowego sukcesu dystrybutor TME nie zatrzymuje się i wciąż rozwija swój asortyment. Stawia też na innowacyjne rozwiązania, ale i na rozwój pracowników. TME zachęca osoby zatrudnione do tego, by wciąż zdobywały nowe umiejętności. Inwestuje też w przyszłość młodych konstruktorów, którzy zdobywają nagrody w prestiżowych konkursach organizowanych w Stanach Zjednoczonych czy też w Japonii. Misją TME jest niesienie pomocy osobom potrzebującym, które mają utrudniony start w życiu. Dlatego TME prowadzi projekt Edukacja, w którym wspiera edukację, ale też ją propaguje. Ten program realizowany jest choćby w krajach afrykańskich takich jak Uganda, Tanzania, Ghana. Oczywiście TME wspiera też projektantów i innowatorów. Wspomaga też pracowników, oferując bogaty pakiet benefitów. Mogą oni korzystać z darmowych szkoleń czy kursów językowych. Mają zapewnioną prywatną opiekę medyczną. Otrzymują też dofinansowanie do posiłków. 

TME bogata oferta produktowa elektroniczna i elektrotechniczna

TME jest jednym z najlepszych dystrybutorów różnorodnych komponentów elektronicznych i elektrotechnicznych. W ofercie można również znaleźć komponenty niezbędne w automatyce przemysłowej, ale też produkty, które są potrzebne do wyposażenia warsztatowego. Dla każdego użytkownika sieci niezbędny jest kabel rj45 dostępny tutaj: https://www.tme.eu/pl/katalog/kable-ze-zlaczami-rj45_100688/. Jest to standardowe rozwiązanie dla złącza dostępne w ofercie TME. Można wykorzystać go do podłączenia niektórych typów modemów. Ten kabel sieciowy służy do podłączenia Internetu i sprawia, że sygnał jest na najwyższym poziomie.      

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Współpraca z projektantem – na co zwrócić uwagę?
Współpraca z projektantem – na co zwrócić uwagę?
Planujesz remont lub szybką metamorfozę wnętrza? Chcesz nawiązać współpracę z projektantem? Sprawdź, na co warto zwrócić szczególną uwagę!
Gdzie kupować akcesoria meblowe?
Gdzie kupować akcesoria meblowe?
Zakup akcesoriów meblowych wspaniale sprawdza się zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online. O wiele lepiej sprawdza się jednak wybór tej drugiej propozycji.
Plan prac w ogrodzie na cały rok – miesiąc po miesiącu
Plan prac w ogrodzie na cały rok – miesiąc po miesiącu
Bądź przygotowany do prac w każdym okresie roku, aby utrzymać swój ogród dobrym stanie i cieszyć się jego urokiem w sezonie wiosenno-letnim.
Ostatnie wpisy